Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délpesti korház! Vélemények?...

Délpesti korház! Vélemények? Orvosom 80e szülésznö 50e kér nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Délpestibe fogok szülni, orvosom nincs szülésznőt fogadtam. Nem kér semmit, azt mondta hogy ő a kismamára bízza az összeget. A doki akihez terhesgondozásra járok 85000-et kért volna. Nekem annyi pénzem nincs. A szülésznőnek adok 20000-et. Ha esetleg orvosra lesz szükség akkor majd az ügyeletes ellát. Az meg kap 10000-et.
2009. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem a szülésznöd nevét?
2009. febr. 7. 19:09
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a védőnőm javaslatára szülésznőt választottam a terhességem 35. heténél kerestem őt meg. Nagyon rendes volt és segítőkész. Sok hasznos tanácsot kaptam tőle, homeoterápiás felkészítés és szülés volt, meghitt nyugodt környezetben, pozitív élmény volt. Mai napig tartjuk a kapcsolatot pedig tavaly szeptemberben szültem. Ő azt mondta mikor a férjem megkérdezte h mivel tartozunk, hogy ahogy mi gondoljuk, és megengedhetjük magunknak. Szóval mi 30.000.- ot adtunk neki. Ha lesz még babánk azt is nála szeretném szülni :))
2009. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
jól hangzik!olyan tanácstalan vagyok!ez a szülésznő a Délpestiben volt?
2009. febr. 7. 19:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen a Dél Pestiben dolgozik a mai napig, ha van ezen kívül más elérhetőséged úgy meg tudom adni a nevét. Ő és még egy másik szülésznő is foglalkozik homeopátiás szüléssel, viszont itt fontos hogy a 36. héten elkezd alkalmazni az általa összeállított 'kezelés'.
2009. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
miklosnikolett@freemail.hu köszönöm!
2009. febr. 7. 19:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Vidéki kórházban szülök itt az orvosomnak 45E a szülésznőnek meg annyit adok amennyit gondolok. Férjem azt mondta ennyi pénzért az orvos helyet cserél velem gond esetén a szülőszékben. (amúgy magánrendelésre járok hozzá ott megkapja a pénzét)
2009. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megkaptad az e-mailem? Nem mindig megy át a citromailesről.
2009. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!