Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvos szeretnék lenni...

Kicsi321 kérdése:

Állatorvos szeretnék lenni segítettek?

Figyelt kérdés
Még csak most fogok menni hetedikbe.Nyíregyházán a Krúdy Gyula Gimnáziumba szeretnék.menni 8.után.Jövőre jön be a kémia,fizika,földrajz és a biosz milyen.tantárgyakra.gyúrjak rá.hogy a felvételi nagyon jól írjam meg hogy a bioszra.meg.a kémiára rá gyúrni hogy majd.ne.legyen nehézségem az alapoknál./ elég szorgalmás vagyok.és ha kell nyári szünetbe is el kezdtem a tantárgyakat tanulni a.bioszt és a kémiát.Szerintetek érdemes lenne.nyáron előkészülni a bioszra és a kémiára.Bocsi hogy sokat írtam.

2013. jún. 10. 08:21
 1/9 ivilicious válasza:
biosz és kémia:) krúdyval mindenképpen jól jársz. én is nyíregyi vagyok.
2013. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nyáron kezdjem el tanulni?
2013. jún. 10. 08:45
 3/9 lencsefőzelék ***** válasza:
10%

Szerintem a helyesírásra is gyúrj rá, mert az katasztofális. Segítek.


Állatorvos szeretnék lenni, segítetek?


Még csak most fogok hetedikbe menni. Nyíregyházán a Krúdy Gyula Gimnáziumba szeretnék menni 8. után. Jövőre jön be a kémia, a fizika, a földrajz és a biosz. Milyen tantárgyakra gyúrjak rá, hogy a felvételit nagyon jól írjam meg? A bioszra meg a kémiára gyúrjak, hogy majd ne legyen nehézségem az alapoknál? (Elég szorgalmas vagyok, és ha kell, a nyári szünetben is elkezdem a tantárgyakat tanulni, a bioszt és a kémiát.) Szerintetek érdemes lenne nyáron előkészülni a bioszra és a kémiára? Bocsi, hogy sokat írtam.

2013. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne kritizálj!! Ha nem tudsz rá normális választ adni akkor nem kell írnod
2013. jún. 10. 09:20
 5/9 ivilicious válasza:
80%

nem veszíthetsz vele semmit, főleg,ha érdekel. én szimpla idő elütésből olvasgatok kémiát :D

nézegesd az anatómiát is, latin neveket..én asszem legalább egyik érettségit emelt szinten kell telejsíteni. ha mindkettőt bevállalod,akkor meg tuti felvesznek.

2013. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ivilicious válasza:
én am nem bírnám állatorvosként,meglátnék egy szerencsétlen,elhanyagolt kutyust,és összeesnék kb a sírástól :D embereket viszont boldogan vagdosnék
2013. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biosz ÉS kémia emelt.
2013. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biológia és kémia emelt szintű érettségire lesz szükséged. Nagyon magasak a ponthatárok az egyetemen, többszörös a túljelentkezés, így maximális teljesítményt kell nyújtania az embernek ahhoz, hogy felvegyék. És nem csak kémiából, és biológiából kell jól teljesíteni, hanem a többi tantárgyból is, ugyanis a pontszámokba beleszámít az érettségi átlag, és a középiskolai átlag is az utolsó két évben

Nem ismerem ezt a gimnáziumot,de ha van emelt óraszámú biosz tagozat, akkor természetesen mindenképpen oda kell jelentkezned.

Mindenesetre ez az egyik legnehezebb egyetem, és nem csak bekerülni kell tudni, hanem bent is kell maradni az egyetemen.

Sok sikert kívánok!

2013. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.mindenkinek
2013. jún. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!