Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi lesz a...

Szerintetek mennyi lesz a ponthatár idén orvosin?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csökken. 424-428 közé tippelnék.
2013. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pesten 420-425 körül, vidéken 10-el kevesebb. Sokan elrontották idén a két emeltet.
2013. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én már nem vagyok ennyire optimista, mint az első kettő. Épp most beszéltem kémia tanárommal, mondta, hogy 2 diákja is ilyen 80-90 %-os kémiát írt... na mondom remek. Nőni biztos nem fog, de sztem ha csökken, akkor max 4-5 ponttal.
2013. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, hogy 10 ponttal csökkeni fog, mert két emelt szintű érettségit nagyon nehéz jóra megírni. Van akinek sikerül, ahogy említetted (utolsó), de remélem, hogy nem mindenki írt ennyit :D mert akkor esélyem sincs...
2013. máj. 29. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, én sem tudom mit gondoljak. Eléggé letaglózott, mikor ezt mondta tanárom. Mivel az én kémiám ilyen 40-50 körüli (mondjuk a bioszom jó, meg nem duplázni akarok, de akkor is eléggé határeset vagyok). Az a baj, hogy nem tudni másoknak hogy sikerült. Többeknél olvastam hasonló eredményeket, mint az enyém, de mintha inkább ilyen 60-70 % lenne az átlag.
2013. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért remélem, hogy kémiából ennyire nem magas az átlag, én inkább 35-45 közötti átlagokról hallok...bár ki tudja...
2013. máj. 30. 16:40
 7/14 anonim válasza:

Én is remélem,hogy csökkenni fog kb 10-el.Az országos átlag 40 kémiából!Az ország 3.legjobb gimijének 44% az emelt átlaga,pedig kémia-biosz tagozatosak(Krúdy) és a többi jobb iskolában is 40körüli.ja és a Krúdyból kerül ki a legjobb orvosis Debrecenbe és a Sotera Nyíregyháza környékéről.A másik dolog meg,bármelyik ismim,akinek 90%körüli vegyészmérnöknek megy vagy olyan helyre,ahova biosz nem kell.

És még a további indokok,amiért csökkeni fog a ponthatár:

Két emelt szint elég durva...és nehéz mindkettőre tökéletesen készülni

A két emelt miatt sokan nem is jelölték meg az orvosit,meghátráltak

Tavaly Debrecenben 415volt a határ,két emelt nélkül szerintem most egy 10essel lejjebb megy.

Személy szerint én bánom,hogy nemcsak a kémiára meg bioszra készültem,és hanyagoltam őket,de remélem fog annyival csökkenni a ponthatár,hogy felvegyenek...ha meg nem egy évre elmegyek gyógyszerészetire,meg rákészülni a kémiára+bioszra és jövő évben duplázok :)

Nem vesztettem se évet,4éves osztályban voltam,szóval számomra mindegy,hogy 18évesen vagy 19évesen kezdem.A

Az meg ne demotiváljon titeket,hogy van pár ember akinek rohadt jó lett,ritka :)

Ha meg nem sikerül és annyira orvosok szeretnétek lenni,akkor majd jövőre :)

2013. jún. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
bocsi nem legjobb orvosis hanem legtöbb :D
2013. jún. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó :):) és ezek az információk bíztatóak rám nézve :D remélem, hogy 8-10 ponttal lecsökken a ponthatár, mert csak akkor van esélyem :(:(
2013. jún. 9. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Juj, bárcsak tényleg lecsökkennének a ponthatárok! Annyira örülnék neki, ha mégis összejönne a fogorvosi, amiről pedig már szinte teljesen lemondtam... egyezünk ki, ha júliusban kiderül minden és minket felvesznek, akkor azért itt értesítjük egymást :) kíváncsi leszek nagyon, mi lesz idén.
2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!