Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jövő héten elkezdek tanulni...

Ha jövő héten elkezdek tanulni az őszi biosz emeltre, sikerülhet 80% fölé?

Figyelt kérdés

A Panemsuliból és a Mozaikos biosz 3 részéből tanulnék rá, a Nagy biológia feladatgyűjteményből és az előző érettségeikből csinálnék feladatokat.


Szerintetek sikerülhet?



2013. máj. 14. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ejj de nagy képünk van. Hova járunk egyetemre, hogy ezt így megengedhessük magunknak? Biológiából és kémiából is emelten érettségiztem. Még sem mondom, hogy a biológiát nem kell érteni, mert igenis kell. De ha te nem így gondolod, akkor neked rossz tanáraid voltak sajnos. Hihetsz nekem, mert kémia után tudom, mit jelent megérteni meg benyalni.
2013. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 11-essel. Egyik sem arról szól, hogy az ember csak bes*ggeli mindkettőt, aztán boldogság van. Biosznál pl ott volt a szíves rész, hát elmondom, hogy ha valaki jól tudja a szívet, akkor az én vagyok, minden könyvből megtanultam róla mindent, s mégis kellett rajta gondolkodni, hogy most akkor ez az ábra mi is, meg mi micsoda. Persze jó lett a feladat, de mégsem ráztam ki a kisujjamból, mert pont az volt a lényeg, hogy gondolkozz. Ugyanez a sejt életénél. Érdekes is lenne, ha a diagramoknál csak úgy rávágnád, hogy X, amikor ott le kellett olvasni a megoldást...

Kémiában meg a számolásoknál nem sokat segít, ha bemagoltad az elméletet. Jó persze nem árt az elmélet (én is csináltam olyan feladatot, ahol kapásból azt kellett tudni, hogy az alkohol és éterek konstitúciós izomerek, különben nem is lehetett megoldani a feladatot), de attól még nincs megoldva az a feladat. Gyakorolni kell rá. Nem is értem ezt ki nem látja be. Vagy hatalmas zseni, Einstein reinkarnációja vagy most szökött valami elmegyógyból...

2013. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!