Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jövő héten elkezdek tanulni...

Ha jövő héten elkezdek tanulni az őszi biosz emeltre, sikerülhet 80% fölé?

Figyelt kérdés

A Panemsuliból és a Mozaikos biosz 3 részéből tanulnék rá, a Nagy biológia feladatgyűjteményből és az előző érettségeikből csinálnék feladatokat.


Szerintetek sikerülhet?



2013. máj. 14. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy sorstárs, aki az őszire megy. :D

Amúgy ahogy elnézem a mostani feladatsorokat nem sok esély van rá.:(

2013. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem még nem volt időm megnézni az ideit. Ennyire nehéz volt? :O


Igazából most érettségiztem, és nem akartam rögtön egyetemre menni, így nem jelentkeztem sehová. Azóta arra jutottam, az orvosira akarok menni, így most kezdek el tanulni az őszi bioszra, azután pedig a májusi kémiára. Mindkettőből jó lenne 80-85%-ot elérni, hogy felvegyenek Budapestre (vidéki vagyok, így a pesti orvosi lenne a legjobb :D )


Az lemaradt hogy ezen kívül ajánlotok még valamilyen könyveket (bioszra és kémiára egyaránt)?

2013. máj. 14. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen sikerülhet. Ha annyira rosszak az érettségik, akkor nem csak Ti rontjátok el ,hanem egységesen mindenki, tehát a ponthatár is lejjebb megy. Ha ez nem történik meg, akkor mégis csak sikerült a többségnek jól megírnia. Szóval értitek. Panemsulis nagyon jó könyv, most én is abból készültem, tényleg minden benne van, nincs mellébeszélés, minden egyszerűen, feketén fehéren :) Mozaikos is jó, az is megvan nekem, bár abból csak ilyen kísérőként tanultam, tehát azt is többször végig olvastam meg az ábrákat is megnéztem, de inkább Panemsuli.
2013. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze. Előtted az egész nyár, ennyi idő alatt bármit meg lehet tanulni.
2013. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan mondjátok, hogy 80% fölé őszig? :O Március óta tanulom, de totál reménytelennek érzem.:( Jelenleg úgy gondolom, ha 70% összejönne már nagyon boldog lennék.
2013. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ugyanmár utolsó, mit nyavajogsz?

neked mégis mennyi időbe telik megtanulni kb 500 oldalt? 3 évbe?? ...

2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az édes kevés, hogy benyalod a könyvet... De ha érettségiztél, akkor már tudhatnád.
2013. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

képzeld érettségiztem, emelt szinten

bioszból is, kémiából is, és magyarból is

bioszból pedig tényleg az a hatalmas titok, hogy benyalod a könyvet, és érettségifeladatokat csinálsz

mert, ha még a kémiát kellene őszig 80 fölé.. oda sok mindent kell érteni, de itt ??

jó, max a genetikát, ami most is 7 pont volt..

2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Biológia nem benyalásból áll. Emelten a feladatok 70%-át érteni kell (pl. idén a sejtciklusos, növényi bőrszövetes (ozmózis, koncentrációk, dinamikus egyensúly), genetika, szívbillentyűk, fatörzsek vízszállítása) Az ideibe kapásból, ha ezeket megoldja valaki, már 5-öst kap. Ja és simán sikerül. Én jelentkezés előtt döntöttem el, hogy na én gyógyszerész leszek. És elkezdtem készülni április 1.-jén és meg lett az írásbeli 70%. Aki fél évet készülhet, annak simán megy 80 fölé.
2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaj hagyjál már, mit kell érteni a szívbillentyűkön? ..

a genetikán kívül mindent elég benyalni

amit mondasz, az most kb olyan szintű, mint hogy a matekban érteni kell, mit jelent az gyökvonás..

2013. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!