Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább? Mi az...

Minek tanuljak tovább? Mi az a munka amiben sikerres lehetek a mai világban?

Figyelt kérdés

Még csak 17 éves vagyok, de szeretném lassan eldönteni, h mi legyek. A kedvenc tárgyam a matek, ango, néet. Németből már van egy közpéfokú 4-es érettségim és idén megyek emeltre.

van egy ECDL select bizonyítványom informatikából. Fakultációra matekot és angolt szereték felvenni.

Ezen kívül érdekel a divat, szeretek öltözködni, beszélgetni, ismerkedni.

Szeretem a kreatívitást, a magam álltal gyártott csecse-becséket.

Ez lehet, h hülyén hangzik:P

Szóval minek tanuljak szerintetek?


2009. szept. 27. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Továbbtanulás szempontjából a divatról nem tudnék nyilatkozni (meg talán annyira jól sem keres, be kell törni az iparba meg egyebek).


Másfelől ha megy a nyelv és jó beszélőkéd van, akkor mondjuk valami menedzser jó választás lehet.


Illetve ha meg szeretsz kreatívkodni, saját dolgokat készíteni akkor mindenképp valami mérnök szakma jó lehet (és iszonyatos pénz is van benne, ha szabad reklámozni :) cserébe viszont qrva nehéz elvégezni...).

2009. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tölts ki kompetencia tesztet, van egy csomó a neten, itt ajánlanak szakmákat is. Szerintem nem hülyeség. De elmehetsz pályaválasztási tanácsadóhoz, remélem létezik ilyesmi!
2009. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!