Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki, aki megcsinalta emelt...

Valaki, aki megcsinalta emelt szinten a tortenelem erettsegit?

Figyelt kérdés
Az irasbeli mennyivel durvabb, mint kozepszinten? Mennyi esely van a felkeszulesre egyedul? Barmilyen infot szivesen fogadok, koszonom!

2013. jan. 13. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szia! én most készülök az emeltre, a közép már megvan, a feladatlapokból ítélve természetesen nehezebb az emelt, több háttértudást igényel. bízom benne, hogy fel lehet készülni egyedül is, mert én épp ezt teszem. :)
2013. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak en vetemedek ilyenre, ennek orulok :D nekem is meg van mar a kozepszint, mar elkezdtem az emeltre felkeszulni egy ideje, de egyre tanacstalanabb vagyok, ami a felkeszulest illeti, jo eredmenyt akarok, hogy egyetemre mehessek, es kicsit ketsegbeejto az egesz. Te hogy keszulsz fel? Milyen konyvekbol, stb?
2013. jan. 13. 22:07
 3/19 anonim ***** válasza:
akkor hasonló helyzetben vagyunk :) ha gondolod, tarthatnánk érettségiig a kapcsolatot, hátha tudjuk egymást kölcsönösen segíteni!
2013. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez egy jo otlet! :D irsz privatot? E-mail cim, stb? Lehet mar csak holnap olvasom el, de reagalok mindenkepp! :D :)
2013. jan. 13. 22:25
 5/19 anonim ***** válasza:
írtam egy privit :)
2013. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
aki az emeltet csinálta, honnan tudja, h milyen a közép? :)
2013. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hatha a tudasa kiterjed e iranyba is, vagy esetleg ugy csinalta, mint ahogy en szandekozom, hogy kozepszintu erettsegi utan ment el emelt szintre :) koszonom, de leginkabb epito jellegu es informacio jellegu kommentekre lenne szuksegem.. Aki nem tudja, nyilvan nem fele iranyitottam a kerdest!
2013. jan. 13. 23:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát én is most készülök emeltre, csak én nem csináltam előtte semmit. Annyival nehezebb, hogy nem használhatsz atlaszt a feladatos résznél, szóval az összes évszámot fejből kell tudni. Nem is tudom, hogy hol találtam már olyan infókat, hogy milyennek kell lennie az eloszlásnak. 60% magyar, 1/3 a tizenkettedikes anyagból... Kíváncsi leszek, de már izgulok.

Ti hogy álltok a felkészüléssel, tételekkel?

2013. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Huu, ezt az atlaszost nem is tudtam :S hat most mar parazok :D 2 eve tanultam torit utoljara, akkor se rendesen, mert lusta voltam :S :D tetelek meg sehogy, egyenlore, a 4 ev anyagat nezem at, vettem konyveket, amikben az emelt anyagai is vannak.. De hat mar nem vagyok biztos benne, hogy eleg lesz, es mar csak 3 es fel honap kb... :S
2013. jan. 14. 08:02
 10/19 anonim ***** válasza:

én másfél éve voltam középszinten, a jelenlegi szakomhoz nem kellett emelt, a pontom sok volt anélkül is. Viszont a következő, amire menni akarok, hiába vannak meg a pontjaim, kell egy emelt... én is a töriin gondolkodok, de eléggé félek tőle. mondjuk nekem van rá 1, másfél évem, hogy felkészüljek. De túl sok benne nekem a forrás... meg túlzottan belemegy a részetekbe. Középszintre a forrásokkal nem is foglalkoztam, órán persze vettük őket, de... nemnagyon érdekeltek. Akik tőlünk emeltre mentek, azok meg végig a forrásokat bújták. Ki, mikor, hol, miért, mit jelent, fogalmak belőle, minden..

Erősen gondolkozok, hogy inkább magyarból menjek.

2013. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!