Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi érettségi,12....

Nemzetközi érettségi,12. osztálytól? Hosszú kérdés (SOS? )

Figyelt kérdés

Tehát,kezdem az elején. Egy magániskolába járok,és most vagyok 11.es,mivel külföldön szeretnék tanulni,ezért nemzetközi érettségit kéne tennem,ami ugye 2éves,szóval pont el kellett volna kezdenem év elején...csakhogy az igazgató eszméletlen link,és egyszerűen egy diákigazolványt sem képes elintézni,beszéltem már vele,de állandóan halogatja,és ha szólni merek,akkor majdhogynem a p*csába küld el..(már bocsánat..)Ezért úgy döntöttem,hogy keresek egy olyan iskolát ahol le tudom tenni a nemzetközi érettségit..de csak egyet találtam ami nagyon messze van(Karinthy Frigyes gimnázium),de más iskoláknál meg nincs kiírva,hogy lehet-e... Namost..arra gondoltam hogy 12.ben kezdeném el a nemzetközi érettségit,addig találnék iskolát is ahol lehet..de meg lehet ezt tenni? hogy működne ez? tudom hogy +1 év,de hogy?újrajárom a 12.et és közben csinálom a nemzetközit?

Sos,fontos lenne ha választ kapnék olyantól aki tudja ezt,és pár sulit is ajánlhatnátok,ahol van ilyen..

Köszi!


2013. jan. 1. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon itt lehet IB-zni:

American International School of Budapest

Karinthy Frigyes Gimnázium

SEK Budapest International School

The British International School, Budapest

(forrás: [link] )

Az első magyar iskola, ahol lehetett persze szeretett alma materem, a Karinthy volt. Írj nekik vagy hívd fel az igazgatót (Hutai tanár úr) vagy az IB koordinátort (Cserép tanárnő). [link] Szerintem meg tudják engedni hogy "évet ismételj". Amúgy az IB-t nem egyszerre járod a magyar rendszerű oktatással, hanem vagy az egyik, vagy a másik. Ja és az IB pénzbe kerül.

2013. jan. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2014. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ott lehet ilyet (a Karinthyban)?
2014. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!