Hogyan lehetnék orvos?

Figyelt kérdés
Most vendéglátós középiskolába járok, de inkább orvos szeretnék lenni. Az iskolából nem szeretnék elmenni. A középsuli után még lehetek valahogyan orvos?
2009. aug. 9. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jah a felvi.hu-n nézd meg a pontszámítást ,ott jól le van Írva.
2009. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja és ha leérettségiztél menjél főiskolára?Ezt hogy érted?
2009. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ha leérettségiztél és ORVOS AKARSZ LENNI MENJ ORVOSI EGYETEMRE!! Minek ménnél főiskolára?
2009. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert én sosem értettem ezeket.
2009. aug. 11. 16:11
 15/15 anonim ***** válasza:

Na akkor figyelj: Ha főiskolára mész akkor nem lesz belőled egyhamar orvos, mert nincs főiskolán orvosi képzés: van bsc-ben prevenció, ápolás és beteg ellátás( magyarra fordítva van ápoló, dietetikus, gyógytornász, orvoslabor analitikus, védőnő, szülésznő és csecsemő gondozó szak. Ezekből később mehetsz mesterképzésre még pedig van mesterképzés védőnő, ápolónő és most már dietetikus szakon.


HA ORVOS AKARSZ LENNI AKKOR A FENTEBB SOROLT ORVOSEGYETEMEK VALAMELYIKÉRE KELL JELENTKEZNED ÉS BEJUTNOD ÉS VÉGIG CSINÁLNOD. Utánam meg a rezidens képzést és a szakvizsgákat kell megcsinálnod aztán meg a továbbképzéseket egy adott szakterületen.

2009. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!