Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetnek ezek reflux tünetei?...

Lehetnek ezek reflux tünetei? Persze majd az orvos megmondja, de addig is, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sokat bukik, ma már sugárban "kitaccsolt" - így szó szerint - a boltban...

Feküdni utál pár napja, állandóan ölben akar lenni, de inkább úgy látom, hogy a lényeg, hogy függőlegesen legyen.


2011. jún. 27. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent refluxot. Lehet, hogy csupán érdekesebb úgy a világ. A bukás, még ha néha soknak is tűnik, sem jelent addig gondot, míg a baba súlya nő, őt nem zavarja, nem sír miatta, azaz nem marja a nyelőcsövet a visszacsorgó gyomorsav.
2011. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? nem mindegy...
2011. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányomnak mindig visszajött a tápszer, volt hogy naponta ötször is kellett öltöztetni. igaz vizsgálatra nem mentünk de a humana baby fitt antirefluxos tápszer bevált. ha jól emlékszem 6 hónaposan váltottunk arra, és azóta nincsen gond.


tényleg lényeges mennyi idős a babád, a tápszer jön vissza vagy más is?

2011. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, 5 hetes!

Állandóan sír pár napja, ha leteszem vízszintbe.

2011. jún. 27. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Anyatej is, tápi is visszajön.

Vagy csak a habzsolástól van? Néha elég mohó.

2011. jún. 27. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 napos korától kb. 10 hónapos koráig bukott. Naponta volt, hogy 5-6 ruhát is cseréltem rajta. Volt, hogy épp, hogy jött egy kicsi, de volt, hogy tényleg fröccent. az orvos azt mondta, amíg a súlya nő, nincs gond. lehet, hogy a babád túl sokat, túl gyorsan eszik, ez megterheli a gyomrát és feszíti, így a "fölösleg" visszajön a lenyelt levegővel együtt. Próbáld ki, mi van, ha nem kap pótlást! lehet, hogy már elég neki csak a cici!
2011. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj,tényleg ne adj neki pótlást,akkor neked is egyre több tejed lesz ám,legalábbis remélhetőleg. Az meg,hogy ha leteszed,sír,csak azt jelentheti,hogy szereti,ha kézben van,semmi gond vele,csak nektek lesz fárasztó :)
2011. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csupán arról van szó, nem is éhes a tejcid után te meg jól megeteted és visszajön amit mégse kér :)

de persze csak tippelek.

enyém egyáltalán nem volt bukós, ritkán bukott csak, 2-3 naponta, viszont 2 hónapos koráig minden nap kétszer lehányt! :D

ezt szó szerint értsd, mindig én kaptam telibe. aztán eltelt 20 perc, újra kérte a cicit, jól teleette magát, büfizett és boldog volt.

egészséges, dokinéni többször megvizsgálta és annyi lett a diagnózis, hogy mohó, túleszi magát :)

2011. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*nem is éhes a tejcid után te meg jól megeteted TÁPIVAL


bocs ezt lehagytam

2011. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!