Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetnék orvos, ha nem...

Hogy lehetnék orvos, ha nem bírom a vért?

Figyelt kérdés

Ez az álmom, bioszból és kémiából járok faktra, és nagyon jól megy mindkettő. Simán felvennének a SOTE-ra, mert emelt szintűzni is fogok belőlük, tehát ez egyáltalán nem gond.

Csak az a baj, hogy alig bírom végignézni azt is, ha valakinek oltást adnak be:SS És ez annyira rossz. Szerintetek ez még változhat? Mert minden álmom, hogy orvos legyek!! :)


2010. ápr. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen szinten viszolyogsz tőle, hogy még a tűszúrást sem bírod, akkor nem hinném, hogy ez változni fog.

Persze ez csak a véleményem, tapasztalatom még nincs, de én is orvos szeretnék lenni.

2010. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van orvostanhallgató ismerősöm, aki alig bírja, ha néznie kell, hogy valakitől vért vesznek. De azt mondta, hogy ha ő csinálja, akkor az olyan más, figyelnie kell, nem arra koncentrálni, hogy jájmegjujmegfuj.
2010. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most viccen kívül, én a puruttya extrémet (18+) ajánlom, hogy felkészülj lelkiekben a látványra. De még így is fogsz élesben cifrákat látni.


Pl. egy sürgősségi: [link]


Vagy egy 3-ad éven szokványos patkó gyakorlat (a szagokat sajna nem adja vissza):

Például a vicces szigorlatoztatók szeretik vizsgán csecsemővel szívatni a jó népet:

[link]

2010. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem megy ha vki viszolyog. mi lesz patológián? amikor hullákat kell boncolnod, vagy azt nézned ahogy más boncolja? én azt javaslom, hogy menj el ilyen előadásra (ahol boncolnak) és ha orvosi szemmel tudod nézni, nem viszolyogsz akkor hajrá. :)
2010. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt biosz tanárnőm mesélte, hogy egy osztálytársa orvosira ment. Az első x anatómia gyakorlaton szinte mindig rosszul lett, de aztán megszokta:D

Mindent meg lehet szokni:)

2010. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. De amúgy egy boncolás tök más, mint ha valakinek szurit kell beadni. Mert egy boncoláson tudod, hogy az illető már halott, nem árthatsz neki, nem fáj neki, nem sír meg ordít közben. De ha úgy kell ellátni vkit, hogy közben visít a fájdalomtól, az kicsit más. Mondjuk ezt nem tapasztalatból mondom, ez csak a saját félelmem. De ez meg úgy is csak az első nyári gyakorlaton derül ki:D Azon meg sajna még nem vagyok túl:)
2010. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével! Szóval, szerintem csak megszokás és gyakorlat kérdése!
2010. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok:)

most ez egy picit megnyugtatott, hogy meg lehet szokni.

majd igyekezni fogok ;)

mégegyszer köszönöm!!

2010. ápr. 10. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!