Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egy levelezős egyetem/f...

Milyen egy levelezős egyetem/főiskola?

Figyelt kérdés
Munka mellett lehet csinálni?Ingyenes van?
2012. okt. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nincsen ingyenes. Vannak oktatási napok, ugyanolyan, mint a nappali, csak kevés alkalommal van, nem folyamatosan.
2012. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
oktatási napok ált 7végére esnek és 1 hónapban ez 1-2 alkalom..ingyenes nem tudom h van-e sztem nincs és munka mellett lehet csinálni mondjuk attól is függ mit dolgozol..hulla fáradtan hazaérsz és mondjuk éjjel 2ig tanulni nem túl kellemes..
2012. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes, és adott intézmény től függ, de leggyakrabban péntek délutántól estig tart az oktatás, aztán szombaton reggeltől estig. Ez kéthetente szokott lenni. De mondom, valamikor más.

Sokszor elvárják, hogy már felkészülve menj az előadásra, szemináriumra, kevesebb szeminárium, így kevésbé tudsz gyakorolni. Valamikor kisebb elvárások vannak, int nappalin, amivel nem értek egyet, máskor ugyanaz az elvárás.

2012. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló hülye. miért ne lenne ingyenes??? én is levelezőn vagyok kémia szakos. és államilag támogatott.

de egy nagy rakás kutyaszar ez a levelezős képzés. semmihez se fogsz érteni a végén. ha teheted járj rendesen nappalira.

2012. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Mert elég sok egyetemre és főiskolára jártam, és egyiken sem volt ingyenes sem az esti, sem a levelezős képzés. Csak a nappali oktatás volt ingyenes, ez állt a felsőoktatási törvényben. Nem tudom, hogy amióta csak egy diploma ingyenes, azóta átszállt-e az ingyenesség a levelezőre is, de nekem ez irreálisan hangzik, én is fizettem érte. Hova jársz?
2012. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... ja, és persze, mikor kiválasztottam a szakjaimat, iskoláimat, majdnem az összes felsőoktatási intézmény képzési struktúráját átnéztem a kék könyvben, soknak mentem el a tanulmányi osztályára és a nyílt napjára is, ahol minden részletet megkérdeztem. És az itt szerzett infók alapján nem volt sehol a nappalin kívül semmilyen képzési forma ingyenes, és amikor végleg leadtam a diákomat, 15 évvel később, akkor sem volt tudomásom ilyenről.
2012. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!