Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész, vegyész vagy...

Gyógyszerész, vegyész vagy biológia szak?

Figyelt kérdés
Ezeket néztem ki meg még a geológiát néztem ami érdekelnének ezen kívül, illetve természettudományok jól mennek ezért esett ezekre a választásom.
2012. okt. 12. 23:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Tőlem azt gondolsz, amit akarsz:D Mondtam már, én nem nézem semmibe az olyanokat, akik egy névtelen forumon pár válaszból alkotnak másokról véleményt, és a saját h.lyeségeiket hangoztatják:P Szóval puffoghatsz még nekem tovább, de én befejeztem
2013. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Húzz is innen el, nincs szükség olyan véleményére, aki vég nélkül csak azt hangoztatja, amiről lövése sincs! Szánalmas vagy, osztottad itt oldalakon keresztül a felhasználókat, hogy milyen téves a véleményük, de te persze tudod az igazat, de még csak azt sem tudtad kinyögni, hogy azt meg honnan vetted!


Járd újra a gimit, tanulj meg fogalmazni, meg érvelni, de legfőképp tanulj meg egyetemistához illően véleményt alkotni!

2013. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
hát persze, majd tanulok tőled mester, mert te olyan ultraintelligens vagy :)(érezd az iróniát)
2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nem kell tőlem tanulnod, már nem tanítok. Bőven elég, ha lediplomázol, és másnap munkába állsz, és végre válaszolsz a kérdéseimre. Felesleges gúnyolódással palástolnod válaszképtelenségedet!
2013. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
felesleges? Akkor miért csinálod már ezt napok óta? hmm?
2013. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Rögvest válaszolok a kérdésedre, amint Te is válaszoltál az enyémekre.


Mellesleg pontosan azok miatt amiket már írtam is korábban: olyanokat állítasz, amelyek nem igazak, és bántó modorban esel másoknak, akik ezt cáfolják! És még csak azt sem tudod megindokolni, hogy miért írtad ezeket. Szerintem csak berágtál, hogy imádott szakodat lehúzták, és így akartad magadhoz ragadni a fölényt.


Viszont rendkívül hiteltelen vagy, ráadásul még irritáló is a minősíthetetlen hangnem miatt... és úgy látom, még olvasási problémáid is vannak!

2013. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
26%

"olyanokat állítasz, amelyek nem igazak, és bántó modorban esel másoknak, akik ezt cáfolják"


Ezt csinálod már nem is tudom hány napja.. miről is beszélünk? Vedd már észre magad ember! Nem is tudom ki hisz neked bármiben is, mikor baromságokat állítasz, mikor megmondják neked, hogy marhára nincs igazad, akkor meg itt puffogsz, meg elkezdesz személyeskedni, próbálod magad hűde intelligensnek beállítani magad, amiből az sül ki, hogy csak még gyerekesnek tűnsz. Végezd el a kémia szakot, meg a biológiát is, ha már ennyire ráérsz, aztán gyere vissza fröcsögni, mert addig semmilyen tapasztalatod nincs. Nekem legalább van diplomám és munkám

2013. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Látom, olvasni sem tudsz, de akkor ismét megkérlek: tényekkel támaszd alá az állításaidat.

Mivel már ezt a vitát elvesztetted, így próbálsz támadó lenni, azzal fölényt szerezni, hogy lejáratsz. Pedig ezen a ponton pontosan az lenne a legintelligensebb Tőled, ha beismernéd, hogy nem tudod bizonyítani, amiket leírtál, és elnézést kérnél modorod miatt.Innentől kezdve minden tovább támadási szándékod csak szánalmas kísérlet, ez miatt viszont egyre jobban járatod le magad.


Kamu, hogy van munkád és már lediplomáztál, mert ezt már mindjárt az első felvetésemnél írtad volna.


Így most már nem csak egy énközpontú, ocsmány modorú kislány vagy, hanem hazug is!

2013. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Te meg ugyanazokat írod le, amiket én mondtam, most védekezésképpen próbálsz támadni, sikertelenül. Nem érdekel, hogy járatod le magad, csak ne hinnéd, hogy ilyen okos és művelt vagy, mert ez már az első pár válaszodból lejött mindenkinek, hogy nem így van. Csak a kis nethuszárok viselkednek úgy, mint te... pampognak, hogy "olvasni sem tudsz", meg "szánalmas vagy " bla bla bla :D de én csak jót mosolygok az ilyen dedóskirályokon :) Majd ha megtanultál érvelni meg nem neten hazudozni, nem utolsó sorban helyesen írni (tulajdonneveknél és mondatkezdésnél használunk nagy betűt, a 'rád' szót nem kell nagy betűvel írni), majd akkor elolvasom az egész mondandót meg válaszolok a kis szánalmas kérdéseidre :) Addig meg ringathatod magad abba a tévképzetbe, hogy megnyerted a vitát (nyilvánvalóan itt te égtél be :P), az még nem lesz valóság. Na ennyit rólad. Remélem most már meghúzod magad, nem égeted tovább magad, mert szerintem erre már senki sem kíváncsi
2013. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
na azért nem írjuk le ennyire a bioszosokat.énis bioszos vagyok és rohadt nehéz szak.azert latom,hogy egyes emberek hatalmas téveszmébe élnek.a biológia nemcsak növényből meg álatokból áll.jó szerintem is elég gagyi az ökológia és nagy hülyeségnek tartom,de a sejt és molekuláris biológia az mar nem rossz.azon belül lehet neuro és molekuláris bioszra szakosodni.sokan mennek át fizikára matekra stb,mert egyszerűen NEM BÍRJÁK.2. félévtől elkezdődik a bikém sok sok képletet kell vágni fejből,utána élettanon a helyzet bonyolódik.nem tudom hogy milyen nehézségű a vegyész,de ez sem piskóta,higyétek el.ahoz képest,hogy bsc-vel semmit nem lehet kezdeni,egész komoly tudása lesz a bioszon végzett emberkének.amelett hogy bikémet élettant stb tanul,tanul melette növényeket állatokat a teljes csontvázat,mindet latinul és magyarul.aztan emelett ottvanak még a szövettanok.sok sok szövettani kép,amiről megálapítani mit látsz stb.azért elég komolyan bele mennek a dolgokba,szinte majdnem mint egy orvos.és bsc után mindenképp tovább kell menni mscre,mert ugy tényleg nem lesz munkahely.van több választás megy msc-re majd utána phd-ra ami alaphangon 2 + 4 év,vagy elmegy vegyésznek,gyógyszervegyészmérnöknek biömérnöknek egészségügyi mérnöknek.oda is felveszik,csak krediteljárási kérelmet kell kérni és menni felvételizni.
2013. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!