Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennyire hülye lennék vagy...

Ennyire hülye lennék vagy miért nem tudom megérteni a mateket? :/

Figyelt kérdés
Általánostba járok , most lessz az utolsó évem . Nem értem meg a mateket sehogy .Nagyon nehezen számitok , lassan műkösik az agyam a matekon . Segitséget szoktam kéreni az eggyik baratnőmtől aki érti a meteket , de hiába ...vizsgákon csak 1 -2 -et szoktam írni . Pár hét múlva lessz matektanárom de úgy érzem vele se fog működni . Muszály megirnom a minimális jegyet,hogy bejussak egy liceumba csak nem tudom ,hogyan ,főleg ilyen elmélettel ..:////
2012. okt. 4. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A matektanár jobban tud majd segíteni, mint mi így ismeretlenül.
2012. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gyakorlás kérdése, hogy mennyire leszel jó. Minden nap gyakorolj, azt is, amit éppen vesztek és azt is, amit korábban tanultatok, hogy ne felejtsed el. Hiába magyaráz a tanár, ha nem gyakorlod ki! Az általános iskolai matekhoz nem kell "érzék", csak egy kis szorgalom. Ha már lesz benne rutinod, érteni is fogod. Napi min. 1 óra a házin kívül!
2012. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szánsz rá elég időt.
2012. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!