Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 éves lány vagyok és ha...

Nagy Edmond kérdése:

16 éves lány vagyok és ha kiiratnak a szüleim az iskolából ki irathat vissza pl: barátom aki nagykoru? Vagy 18 éves koromig csak a szülők?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
csak tudnám minek ordibálsz itt. Senki sem süket és hülye.
2012. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Elmagyarázom, amit az utolsó írt neked: Az interneten ordításnak számít, aki csupa nagy betűvel ír. Az meg hogy csomó helyesírási hibával, az meg még minősíti is. Ha érted, amit írtam....
2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem csodálom hogy a szüleid tiltanak, ha nagylány tudod játszani akkor ideje lenne felnőnöd agyilag is.
2012. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19. hozzásózásom nem tanács volt, hanem a véleményem.
2012. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket és a hozzá szólásokat :) Nem tudtam hogy a nagybetük orditásnak számitanak :( pedig nem orditottam senkivel. A helyesirásért is bocsi de nem magyar a klaviatúrám :) Csak nem értettem és most sem értem semmi köze a barátom kora a kérdésemhez . Még egyszer bocsánat mindenkitől ::: jah még egy : azért irtam nagy betüvel mert én úgy hangsúlyozom ki a mondataimat .......BOCSI érte
2012. okt. 10. 17:22
 26/27 anonim ***** válasza:

köze a barátom kora a kérdésemhez


Ennek így semmi értelme

2012. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mióta hívnak egy lányt Edmondnak? Vagy ő a pasid?


egyébként meg ha a pasid tényleg 57 éves akkor a szüleid simán feljelentetik liliomtiprásért én megtenném.....

2012. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!