Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 éves lány vagyok és ha...

Nagy Edmond kérdése:

16 éves lány vagyok és ha kiiratnak a szüleim az iskolából ki irathat vissza pl: barátom aki nagykoru? Vagy 18 éves koromig csak a szülők?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kedves :ssx44. Nem ismerik a barátomat és nem is akarják megismerni :( Mondanak rá mindent de azt sem tudják valójában ki Ő ? Ládták már voltak a lakásán beszélni vele hogy hagyjon békén de a beszélgetés ordibálás és ócsárolás lett a vége :( a szülőm "anya "chhhhh mindegy ő kezdte mondani a csúnyábnál csúnyáb dolgokat a barátomnak volt ,van és lessz is anyi esze hogy bolond likbul bolond szél fúj. És nem is vitatkozott vissza mindent rájuk hagyot persze semmit nem úgy csinált ahogy a " szüleim " megparancsolták neki érted ???PARANCSOLTÁK :)
2012. okt. 5. 16:26
 12/27 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? ehet hogy túl idős szerintük hozzád (Pl ha 25+ akkor meg is értem a szüleidet, én se szeretném ha majd a jövőbeni lányom 16 évesen 25+os arcokkal mászkálna)
2012. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
57 ÉVES
2012. okt. 5. 17:05
 14/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te vagy 15,5 éves. A "Párod" 57 éves. Öregebb, mint a nagyapád. Csodálod, hogy tiltják tőled? Ha feljelentik, kiskorú molesztálásáért, börtönbe zárják. Függetlenül attól, hogy te mit mondasz.

2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ugye te sem gondoltad komolyan amit irtál kiskoru molesztálásáért ????? egyet ne felejcs el ....TELEFONON KERESZTÜL ÉS NETEN KERESZTÜL MÉG SENKI NEM VESZTETTE EL A LÁNYSÁGÁT . és nem értem mi köze a párom kora az EREDETI KÉRDÉSEMHEZ ???? csak hogy frisitsem a kérdést mit oly rég olvastál el:::16 éves lány vagyok és ha kiiratnak a szüleim az iskolából ki irathat vissza pl: barátom aki nagykoru? Vagy 18 éves koromig csak a szülők? HÁT EZ AZ EREDETI KÉRDÉS :) ÉS 18 A PÁROM :p REMÉLEM NYUGODTAN FOGSZ MÁR ALUDNI ??? KÖSZI SZIA
2012. okt. 6. 21:52
 16/27 anonim ***** válasza:

Most 18 vagy 57 éves a barátod? Ha 18 akkor minek írtad hogy 57??


Kérdésedre válaszolva a barátodnak semmi joga nincs veled szemben. 18 éves korodig tanköteles vagy, és a szüleid döntenek. A barátodnak csak akkor lenne beleszólása ha ő lenne a gyámod, de ez nem történhet meg mivel élnek a szüleid.

2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
FIGYELJ LÉGYSZIVES NE IRJ OLYAT AMIRRÖL FOGGALMAD SINCS.......1 : LEHET A GYÁMOM MÉG HA A SZÜLEIM ÉLNEK IS ..2 : MÉGEGYSZER ÉS UTOLJÁRA CSAK NEKED CSAK ITT LEIROM AZ E R E D E T I K É R D É S E M E T.....:16 éves lány vagyok és ha kiiratnak a szüleim az iskolából ki irathat vissza pl: barátom aki nagykoru? Vagy 18 éves koromig csak a szülők?............ HA ERRE TUDSZ VALAMI OKOSAT IRNI MEGKÖSZÖNÖM :) DE HA BIZONYTALAN VAGY MAGADBA MÉG KALÁCSOT SE ADJ SENKINEK NEM HOGY MÉG TANÁCSOT :::((( ÉRTVE VAGYOK ?????????????
2012. okt. 7. 15:52
 18/27 anonim ***** válasza:
Ki írathat a szülő az iskolából de be kell íratnia egy másikba. Ha ez neked nem megfelelő akkor te semmit nem tudsz csinálni, mert kiskorú vagy. A barátod semmit nem tehet mert jogilag semmi közötök egymáshoz.
2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Caps lock OFF! Mi van kislány kiakadtál? Szüleiddel is így beszélgetsz? akkor nem csodálkozom hogy tiltani akarnak. vigyenek is más iskolába, jó messze a hülye idióta haverodtól Biztos nem ok nélkül tiltanak tőle!


Hogy kinek adok tanácsot azt majd én eldöntöm, és nem egy kis taknyos 16 éves fogja nekem megmondani, aki ide kiír egy kérdést de jobban tudja a jogot mint más.

2012. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
LÁTOD LÁTOD MÉGIS AKARSZ TANÁCSOT ADNI ....HIHIHI DE KÖSZI NEM KEL ROSSZ TANÁCS MEG FŐLEG :::::)))).....JAH Caps lock OFF....EZT MEG ÉN DÖNTÖM EL KÖSZI A KOMIT TOV CÉP NAPOT SMINT LÁTOD NEM AKADTAM KI :p
2012. okt. 8. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!