BGF vagy BKF? Hol tanuljak?

Figyelt kérdés

Hol tanuljak inkább? Nem alapszakon hanem felsőfokú szakképzésen 2 évre. Ti mit javasoltok? Mert én nem tudom eldönteni :/

Köszi a válaszokat előre is ! :)



2012. júl. 31. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
BKF-en szerintem ne, ha mehetsz a BGF-re. Én ide járok bsc-re és nagyon utálom már a sulit.
2012. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BGF nehezebb, de jobb diplomát és kapcsolatrendszert kapsz! De a BKF se rossz! Nehéz választás! De szerintem többen fogják a BGF-t javasolni, mert mindenki utalja a magansulikat!:)
2012. aug. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bkf könnyű, nagyon jó bulikban lesz részed, van egy két nehezebb tantárgy, de amúgy a legtöbb szak beseggelős, és ha nincs protekciód, szinte lehetetlen elhelyezkedni a szakmákban. Úgy általánosságban a kommunikáció, marketing halott dolog, egy kezdőre nem fognak bízni arculattervezést, ha csak nincs ajánlásod, vagy nagy tapasztalat a hátad mögött, ha ilyen ágon gondolkozol. Nem véletlenül jár oda a modellek tömkelege, meg anyuci apuci gyereke, akinek csak a papír kell, hogy fixen bekerülhessen a szülők/ismerős cégéhez. Inkább Bgf, nehezebb suli, de a munkáltatók is tudják, hogy többet ér az ott szerzett tudás, diploma. Nekem sok BKF-es ismerősöm van, sajnos nem igazán tudnak elhelyezkedni, legtöbbjük hostesskedik vagy pultos lett valahol, pedig nem gyenge képességűek, szimplán ennyit ér a diploma, amit kaptak, ezek alapján nem hiszem, hogy a felsőfokú szakképzés meg pont, hogy kiemelkedő lenne, de ez csak az én véleményem. Okj-k közül meg véleményem szerint a vendéglátósnak van értelme, meg talán a logisztikának, ezekkel ellehet helyezkedni, a többivel igazából nem nagyon.
2012. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!