Biaa*-* kérdése:

Szerintekek minek tanuljak?

Figyelt kérdés
most megyek 8.osztályba és nem tudom hogy minek tanuljak es hol?! kozmetikus vagy stewardess szakmáb gondolkoztam...tudnátok.jol kereso allasokat mondani es kb h mennyit keres es mennyit kell tanulni...13/l
2012. júl. 23. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél légiforgalmi irányító. Sokat kell tanulni, és több százezer forintos a fizetés.
2012. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnak lenni, hacsak nincs egy saját és jól menő szalonod, szerintem éppen, hogy az éhhalál elkerülésére elég. Ráadásul az szerintem egy olyan ipar, ami nagyon érzékenyen reagál a gazdaság ciklusaira. Válságos időkben, amikor az embereknek nincs pénzük, pont a kozmetikus lesz az egyik első szolgáltatás, amiről lemondanak.


A légiutas-kísérő anyagilag már talán jobb választás, de szerintem nagyon strapás, és nagyon nehezen összeegyeztethető a családdal. Egyes napokon már reggel 4kor kint kell legyél a reptéren, máskor éjfélig haza se érsz, ha meg Amerikába vagy a távol-keletre repülsz, akkor egyszer elmész dolgozni, és 2 napig haza se érsz.


A reál tárgyak szóba se jönnek? A legjobb szakmák szerintem informatikus, programozó, akármilyen-mérnök, közgazdász. Jól lehet keresni, egy légkondicionált irodában lehet ücsörögni egész nap, nem kell hajnali 3-kor kelni, jellemzően nincs éjszakai műszak stb. Ráadásul zseninek sem kell lenni hozzá, csak tanulni kell egy kicsit. Na jó, néha sokat.

2012. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!