Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján hol tanuljak tovább?

Ezek alapján hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Reklámmal szeretnék foglalkozni, reklámkampányok levezetésével, kitalálásával, arculatokkal, stb. Van már egy grafikusi végzettségem. De örülnék, ha tudnék dolgozni egy nappali képzés mellett, mert eléggé kellene a pénz, tehát nem baj ha nem nagyon kemény. (tehát nem ilyen BME szintű) Pontszámmal nem lesz gond, Budapesti vagyok, és örülnék minden tapasztalatnak! Köszönöm!

2012. júl. 11. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
BGF? Corvinus? Elte?
2012. júl. 11. 22:03
 2/5 A kérdező kommentje:
A kommunikáció és médiatudomány megfelelne a célnak?
2012. júl. 11. 22:40
 3/5 ReikaL válasza:
A kommunikáció jó lenne, hiszen mindenhol van pr szakirány, ha ezt szeretnéd csinálni,akkor a BKF a megfelelő szerintem. Én kommédiás vagyok, már újságíróként dolgozok az egyik haza csatornánál, arra tökéletes egy kommunikátor diploma, a pr t nem ismerem, de egyébként a Kodolányi és a Bkf szerintem jó lenne suli mellett is.
2012. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BGF, Corvinus esélytelen?
2012. júl. 13. 23:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert a BKF-en nincsen államilag támogatottan meghirdetve ez a szak.
2012. júl. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!