Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Rendőrtisztire milyen testi...

A Rendőrtisztire milyen testi adottságokkal vesznek fel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Olyannal ha meg tudod csinálni a fizikai felmérőt(nem egy nagy szám) 2000méter terepfutás időre,60kgba fekve nyomás, helyből távolugrás(170 centi a minimum),felülés, utána egészségügyi valamint pszichológiai vizsgákon is át kell menned.
2012. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudod, hogy mennyi felülés kell?
2012. júl. 19. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítsunk már az adatokon. A nem nagy szám azért ici-picit túlzás.

Én voltam alkalmasságin, nem 1, nem 2 jó képességű hasalt el rajta.

Tehát 2000 m futás, természetesen adott időn belül, férfiaknál min. 13.30alatt, de ezért egy pont jár ami édes kevés. A legjobb idő 7,35, ezért jár a max pont.

60 kg-ba se belenyomni kell, hanem azért párszor ki is kellene nyomni ahhoz hogy alkalmasat kapj, itt is 25 a max, ami 25 kinyomással érhető el.

Ehelyett válaszható hajlított karú függés is. Felülés 1 perc alatt 55 a max pont,1 pont pedig 25ért jár.

Emellett van még 4×10 m-es ingafutás, meg a helyből távol, aminek a minimuma még a lányoknál sem 170, hanem 172, fiúknál pedig 198 cm.

Egyébként a pontos követelményeket megtalálod az egyetem honlapján.

Emellé jön még az orvosi+pszichológiai alkalmassági.

2012. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és tegyük hozzá azt is, hogy a pszichológián is elég sok embert kiszórnak.

a fizikain ha sportolsz valamit és kondiban vagy, szerintem nem lehet baj

2012. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!