Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 évesen nem késő rendörtiszt...

23 évesen nem késő rendörtisztire jelentketni? Milyen szakirányt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a jövedelemre...
2011. márc. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiú vagy lány vagy? Én most 22 évesen fogom lány létemre kezdeni az orvosit, és az tovább tart. Valamint nekem 30 előtt még szülni is kell, ha szeretnék gyerekeket, 30 fölött nagyon kockázatos az első. Úgyhogy persze,hogy nem késő, sőt örülj, te már komolyabban fogod venni,mint ők, személy szerint 20 alatt bizonyos szakokra fel se vennék senkit, mivel valaki még akkor se elég érett hozzá, mikor 30évesen végez...

2011. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Most épp egyetemista vagyok, de valószinüleg nem fogok tudni elhelyezkedni a szakmámban, meg nem is azért kezdtem el, hanem mert nagyon érdekelt. De ez elég biztos alapnak tűnik és vonz is...csak még nem tudom milyen irányt szeretnék választani...
2011. márc. 12. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Legyen tartásod és válassz valami értelmes szakmát.
2011. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok mit tanulsz most?
2011. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Filmművészet. Azon belül forgatókönyvirás:D
2011. márc. 12. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyet tanulsz akkor én feltételezem hogy azért intellektuálisabb gondolkodású vagy. Ergo NE legyél rendőr, leszívja az agyadat...
2011. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:
Írása alapján intellektus nyomokban.
2011. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!