Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az iskolámtól elveszik az egyetemi címet, így mar nem tudom , hogy meg-e éri nekem oda járni...Mit Tanacsoltok lepjek át máshova? Vagy ilyenkor hogyan tovább...,
2012. jún. 30. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez melyik iskola?
2012. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főiskolán is ugyan azt az oklevelet kapod mint egyetemi alapképzésen. Utána ugyan úgy lehet menni mesterképzésre tudtommal.
2012. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bolognai rendszerben már teljesen mindegy ,hogy egyetemre vagy főiskolára jársz. Az iskola hírneve és a képzés minősége az ami számít.
2012. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen .. De így nem vehetik el az akreditációt is?
2012. júl. 1. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Elveszik az egyetemi címet az egy dolog. Az ,hogy az iskola akkreditációját elveszik az egy egészen más ügy. Nem hiszem ,hogy ez megtörténne. De ha mégis, akkor egy másik intézményben kapsz helyet a mostani szakodon. Amikor a Károli ÁJK-át meg akarták szüntetni akkor is úgy volt ,hogy az Elte veszi át hallgatóit. Ne haragudj megkérdezhetem ,hogy melyik intézményről van szó? Csak kíváncsi vagyok.
2012. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!