Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy rengetegen megkérdezik,de azért én is felteszem..maximum nem kapok rá választ.:)

16 éves lány vagyok,egy viszonylag erős gimnáziumban tanulok.Inkább a humán tárgyak érdekelnek,nyilvánvalóan azokból jobb is vagyok.:) Tehát irodalom,biosz,töri,és imádom a franciát. :) A pszichológián,és a gyógytornászon gondolkozom mostanában. Ti mit gondoltok ezekről? Esetleg valami más tipp?? Jövőre már el szeretnék kezdeni ráfeküdni azokra a tárgyakra,amikre szükségem lehet.Itt gondolok arra,hogy kémiából,fizikából..stb. elég nekem a négyes. :)) Viszont ha mondjuk ráfekszek az irodalomra,akkor ezt bizony keményen fogom tanulni. :) Egyébként imádok olvasni.Az átlagom 4.9.

Előre is köszönöm!


2012. jún. 17. 12:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A lányom jövőre érettségizik, és minden amit írtál 13 évvel ezelőtt, olyan mintha ő mondta volna. Kiváncsi lennék, hogy ennyi év után, hogy alakult a sorsod és milyen pályát választottál.

2023. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!