Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

19 éves létemre még mindig nem tudom mit akarok a későbbiekben dolgozni. Már így is kihagyok egy évet.

Okos vagyok, de ha nincs motivációm egyszerűen nem fogok tudni elvégezni egy egyetemet.

Leírom néhány kompetenciámat hátha vkinek eszébe jut vmi:

-jó vagyok idegennyelvekből(3at tudok)

-jó a szervezőképességem, a problémamegoldásom

-szeretem a változatosságot, a monotonitástól megpusztulok

-kalandvágyó vagyok

-kreatív vagyok, tele ötlettel

-tudok vitatkozni

-mindenképpen emberek között szeretnék dolgozni, ahol számít a megjelenés valamennyit

-ha vmi érdekel akkor tele vagyok lelkesedéssel és rengeteg időt energiát tudok ráfordítani.


Fogalmam sincs mi legyek!? Az mindegy h van-e rá kereslet manapság, bármi jöhet ami illene hozzám szerintetek. Köszönöm


2012. ápr. 30. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Első ami eszembe jutott: rendezvényszervező.
2012. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elvégzel egy egyetemet, mindenképp vágj bele. Valami jollyjokerbe, jogász, közgazdász gazdmen, közgazdász kermark, ilyesmi. Ezalatt tanulhatsz nyelveket, bekerülhetsz olyan szervezetekbe ahol hasznosíthatod magad, túl sokat tanulni se kell, szóval van idő megvalósítani az ötleteidet. A halasztott év nagy ajándék, gondolkozz rajta hogy mit akarsz. Elmenni dolgozni, belefásulni, vagy egy egyetemen fölépíteni magad, ahol ha az átlagnál jobb vagy valamiben - jellemzően azokban a dolgokban amiket fölsoroltál - sok mindent elérhetsz.

Ne hallgass azokra akik azt mondják válság van.

Ne menj el dolgozni "végleg".

Kb ennyi, én most járok a BA végén és kb most kezdek magamról olyanokat gondolni, meg észrevenni, amiket írsz. Ezért el is megyek MA-ra, előtte egy kis pénzkeresés persze, de csak azért hogy legyen lóvé az izgalmasabb folytatásra.

2012. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 étoile et lune ***** válasza:
Biztos, hogy fogalmad sincs, mi legyél? Mert nekem az összes jelzőről egyből a Politológia szak ugrott be.
2012. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 étoile et lune ***** válasza:
Amúgy én is kihagytam egy évet, és ha álláskeresésért fizetnének, már gazdag lennék, mert semmit nem találtam.
2012. ápr. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akár azt is csinálhatod, hogy elvégzel egy OKJ-s képzést akár rendezvényszervező vagy valami hasonló (23 éves korodig 1 okj-s képzés ingyenes) és utána még mindig mehetsz egyetemre is, de ha mégse sikerül akkor is ott a szakmád
2012. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!