Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek az érettségitől, elmonda...

Félek az érettségitől, elmondanátok hogy is zajlik ez?

Figyelt kérdés
Például, hogy milyen segítség lesz (pl.: forrás, a törinél), félek ha majd ott állok semmi nem fog az eszembe jutni,és azoknak lesz igaza akik lebecsültek, vagy esetleg lenéztek. Vagy nem néztek ki belőlem annyit, hogy mondjuk valamelyik érettségi tárgyból 4-est kapjak.Előre is köszi a segítséget.
2009. jún. 12. 10:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Az összes tantárgy kb. meddig tart, maga a felelés? Nekünk reggel 8-tól délután 4-5-ig tart, vagy talán hatig. Köszönöm a válaszíroknak a hasznos válaszokat!
2009. jún. 12. 11:17
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Na most már én is félek, még van 5 irodalom tételem amit még meg kell tanulni, holnaptól ismétlek.

Nekünk azt mondta a tanár, hogy a törihez két oldalas forrást fog adni, mindegyikhez. Az jó, mert lehet rizsázni a képekről, ábrákról. Úgyhogy attól nem félek, annyira! Angol nem izgat különösképpen.

A magyarnál meg ott lesznek a feladatok, azt kell megcsinálni, meg 5 percet rizsázni egy versől, vagy könyvről. Az is menni fog.

Én a jövőhét elején kezdek...............

Hajrá mindenkinek!

2009. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

ismét a magas vérnyomásos :D:D

22.én derül ki hogy melyik nap de szeretnék minél hamarabb túlesni rajta

2009. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Én első napos voltam és első csoportos.Úgy osztottak be ahogy akartak ezt a tanárok döntik el.Nem név alapján hanem h monsjuk az első csoportban azért jók legyenek ne égjünk le a diri előtt aztán lehet lazább és így tvább.Én 8kor mentem be 1kor jöttem ki.Közben lehet enni,inni,mmint kint bent nem,pisi stb,de ha kihúzod a tételt akkor már ki nem mehetsz,szóval addig.

Am nem nagy cucc,bár tanárfüggő is,nekem könnyne ment:)

2009. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ha valakit izgat az érettségi az azt jelenti,hogy foglalkozik vele és akkor már nem lehet gáz.
2009. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve pont a szülinapomon szóbeliztem és a névsorban én voltam az utolsó... Az egész napot végig idegeskedtem, azt hittem, ott maradok :)

Végül nem lett semmi gáz. Behívtak, kihúztam egy tantárgyból, szépen írtam egy vázlatot magamnak és utána kimentem, felolvastam a lapról. Utána szép sorjában a többi tantárgyból. Lényeg, hogy magabiztosnak tűnj, mert akkor elhiszik, hogy tudod.

A töri forrásban meg sok minden benne van + használhatsz töri atlaszt, amiben az összes évszám benne van és simán kinézheted.

2009. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
13:09-es: Mondták hogy lehet használni a töri atlaszt, csak amit az iskolában adtak korábbi kiadású és sok minden hiányzik belőle.Én nehezen tudok verset elemezni, és félek ha olyanba húzok bele hogy könyv vagy vers lesz, és nem tudok pl.: olyanra válaszolni hogy milyen ellentét van a versben. Kérdezhetik olyan vers elemzését, is amit nem tanítottak az órákon?
2009. jún. 12. 14:22
 18/29 A kérdező kommentje:
belehet vinni saját töri atlaszt?
2009. jún. 12. 14:23
 19/29 anonim ***** válasza:
22-23-án?? De jó nektek! Addig még mindent meg lehet tanulni. De nekem sajna már a jövő héten lesz :S
2009. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
15:19 (mai) válaszolónak: Ne izgulj biztos sikerülni fog! Csak higgy magadban, és a tudásodban. Sok szerencsét neked, és minden most érettségiző diáknak!
2009. jún. 12. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!