Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek az érettségitől, elmonda...

Félek az érettségitől, elmondanátok hogy is zajlik ez?

Figyelt kérdés
Például, hogy milyen segítség lesz (pl.: forrás, a törinél), félek ha majd ott állok semmi nem fog az eszembe jutni,és azoknak lesz igaza akik lebecsültek, vagy esetleg lenéztek. Vagy nem néztek ki belőlem annyit, hogy mondjuk valamelyik érettségi tárgyból 4-est kapjak.Előre is köszi a segítséget.
2009. jún. 12. 10:24
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne hogy melyik tantárgynál, hány ponttól négyes.Légyszi konkrét számokat írjatok.
2009. jún. 12. 10:26
 2/29 A kérdező kommentje:
Sok segítség lenne a válaszotok.
2009. jún. 12. 10:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon izgulsz hogy mit gondolnak rólad mások és hogy nem fog sikerülni akkor a stressztől tényleg nem fog!

Attól függ hogy az éretségi isrásban vagy szóban zajlik...

Ha írásban akkor egy egész csoport/osztály lesz bent...ha szóban akkor egyedül.(tanárok stb)

Ha tanultál nincs miért félned.Éretségi elött néhány órával fusd át az anyagot,aztán ne gondolj rá!(mert csak össze kavaradosz)Amikt feladtak távpontok azokból fognak kérdezni.

A többi kérdésre nem tudom a választ.

2009. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,az egész olyan mint egy nagy felelés.Én szinte alig tanultam valamit mégis olyan szépen leérettségiztem:)

Az egész annyi,hogy adott napra beírnak mindenkit,5-6 ember bemegy,kihúzzátok a tételeket,kidolgozzátok és felmondjátok.Ha esetleg nem megy egy akkor póttétel,de akkor a legjobb jegy a 3as,erre figyelj(nekem kellett filozófiából sajna:P).A töri könnyű,mindent leírnak a forráson,én olyat húztam amit át sem olvastam a forrásokból 90%osra elmondtam:)A magyarnál a memoritereket kiírhatod a segítségből,a lényeg,hogy rizsa és összefüggő mondatok,legyél magyabiztos mert ha látják h hezitálsz akkor megszivathatnak,ez inkább az elnnökre vonatkozik a tanárok rendesen általában.Az nyelv is könnyű mi van még,jah a nylevtan.hát az neccesebb de sztem át lehet vészelni:)

Mindig kapsz kidolgozási időt,azt használod és kész

Sztemnem nagy ördöngősség majd ha a fősuliról egyetem re visszagondoldz akkor az érettségi kutyafüle lesz a vizsgadőszakhoz képest:D

2009. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
ezeket így olvasva megint felment a vérnyomásom :S én is most fogok érettségizni és napról napra egyre jobban parázok tőle...boccs az offért
2009. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: a mi iskolánkban a mi osztályunk lesz az első érettségiző osztály.
2009. jún. 12. 11:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy zajlik ilyenkor a behívás névsorrendben, tantárgyanként külön osztályban? Vagy egy teremben lesz az egész? Én művtöriböl is most érettségizem,valamint angolból, nyelvtanból, töriből,irodalomból is. Légyszi majd szorítsatok 23.-án.
2009. jún. 12. 11:09
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

utolsó magas vérnyomásos vagyok :D

egy helyen zajlik midnen

nemész kihúzod a nyelvet és azt állitolag egyből mondod is

majd kihuzol egy másikat és kapsz 30 percet minimum addig azt kidolgozod meg elmélkedsz rajta és igy tovább jön a többi

szóval jópár óra alatt lezavarod az egészet

nekem is szóritsatok 22.-23.án :D:D

2009. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én is szorítok a magas vérnyomásosnak is. Sok szerencsét!
2009. jún. 12. 11:13
 10/29 A kérdező kommentje:
Magas vérnyomásosnak: Te melyik nap érettségizel? 22. vagy 23.-án?
2009. jún. 12. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!