Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mennyire parázik az idei...

Ki mennyire parázik az idei érettségitől?

Figyelt kérdés

szerintetek mennyire lesz nehéz az idei?

ki mitől fél a legjobban?

18/L

:)


2009. ápr. 7. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem parázom, mert már túlvagyok rajta. Csak azt tudom nektek mondani, hogy ne parázzatok semmitől. Át kell olvasni mindent, annyi elég az írásbelire. A szóbelire meg ott vannak a tételek, meg kell tanulni és kész. Jófejek lesznek a tanárok, életetek legkönnyebb vizsgája lesz. Bőven van idő gondolkodni azon, ami nem megy kapásból, nem kell kapkodni! Sok sikert mindenkinek!
2009. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A küszöbön álló mikrotanításomtól az egyetemen ezerszer jobban parázom, mint anno az érettségitől.

egyébként sztem maga a követelményszint most is ugyanolyan röhej lesz, mint az elmúlt években, viszont a felvételi pontszámokat növelik a tavalyihoz képest elég markánson, amit nagyon helyesnek tartok.

2009. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Őszintén szólva én csak a töri miatt parázok az érettségitől,na nem azért mert nem értem vagy hasonló.hanem mert mindent összeadva és szorozva arra jutottam,hogy csak akkor van esélyem az adott szakra bekerülni,ha legalább 95%-os lesz a törim...

de szerintem a matek megoldható,meg a magyar is,a választottat pedig gondolom azért választották,mert abból valamilyen szinten jók:)

2009. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok, hogy így paráztok! :)

Én már "száz éve" túl vagyok rajta. Meglátjátok, utólag visszagondolva még kedves emlék is lesz! :) Én nem hittem ezt el amikor nekem mondták, meg azt sem, hogy egyetemen, főiskolán egy-egy félévi vizsga sokkal nehezebb, de tényleg így van!


Azért tanuljatok, és sok sikert nektek!

2009. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a matek miatt parázok kicsit, meg a magyart nem szeretem.

Amúgy tényleg emelik idén a ponthatárokat?

2009. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, de őszintén mondom, újra-és újra megcsinálnám, annyira jó volt! Szép ballagásunk volt, remek bankett, összejártunk az érettségiszünetben is, nagyon jó időszak volt! Izgultunk az érettségi előtt, persze, nagyon is, de amint megkaptam, megnyugodtam és kitöltöttem, szóbeli nagyon jó hangulatban telt, el sem hittem, hogy vége Meg is kérdeztem, ennyi volt? :) inkább érettségiznék minden héten, minthogy az egyetemi szigorlatokat meg egyéb vizsgákat írjam..:S sokkal--sokkal könnyebb az érettségi, mint akár 1 vizsga az egyetemen! na jó, megoldható az is, de tényleg, utána jövünk rá, hogy tényleg a hülye is le tud érettségizni :)

Ne parázz

2009. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a jövő évitől parázok :D:D
2009. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!