Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem késő 22-évesen egyetemre...

Nem késő 22-évesen egyetemre mennem?

Figyelt kérdés

Le érettségiztem van egy szakmám,de rájöttem,hogy így normális munkám sose lesz.Most 1-évet itthon vagyok,csinálom a jogsit és majd nyelvvizsgát is szeretnék.

21/L


2012. jan. 13. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem késő, de néz utána a követelményeknek, valószínű szintemelő érettségit is kell tenned, illetve ha nem természettudományos tárgyból érettségiztél, akkor azt is kell.
2012. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sosem késő elkezdeni a tanulást :)
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

eyáltalán nem késő, ha levelezőre mész, akkor még azt is megkockáztatom, hogy a legfiatalabbak között leszel, mivel ott eleve idősebbek vannak.

De nálunk pl: nappali tagozaton is, bőven volt, aki 22 éves kora körül kezdte az egyetemet, sőt mások 30 körül!

2012. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Én 20 évesen érettségiztem ( 5 évfolyamos képzésbe jártam ), akkor kezdtem el a közgáz szakot, majd rá egy évre később 21 évesen a jogot. Mindkét helyen 70%-ban velem egyidősek vannak! A maradék egyik helyen még idősebb, és elvétve vannak 18-20 évesek közöttünk, sokan érettségi után FSZ képzést csináltak, ami ugye plusz kétév, vagy otthon maradtak, készültek valamire, esetleg külföldön voltak. Azt gondolom kellett ennyi idő nekem, és még sokaknak hogy megérjünk egy egyetemhez, ha 18-19 évesen végeztem volna, azt gondolom sokkal lazábban fogtam volna fel a dolgokat, most meg értékelem hogy tanulni kell, és jól is teljesítek. A fiatalabbak meg elég nagy számban csak bulizgatnak még (tisztelet a kivételnek)
2012. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2012. jan. 14. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem késő, és nem kell természettudományos tárgyból érettségizni (ez rémhír).
2012. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bensdorp ***** válasza:
Sosem késő, vágj bele! Egyedül az orvosit nem javaslom 22 éves nőnek elkezdeni, mert nem tudsz majd gyereket vállalni, kifutsz az időből.
2012. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,szerintem sem késő,én is ugyanígy akarom csinálni 20 évesen!


Azt megkérdezhetem,hogy mi a szakmád?

2012. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az érettségim:Vendéglátó-idegenforgalom szakirány,de nem szeretnék az egyetemen turizmus-vendéglátás szakra menni. :D

Szakma:Kereskedő.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2012. jan. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!