Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 évesen késő már egyetemre...

23 évesen késő már egyetemre járni? (régészetre) PTE vagy SZTE a jobb? (rérégszet)

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy késő! Még simán kezdhetsz bármilyen szakot! Hajrá :)
2010. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 23 évesen fogok "kezdeni", igaz előtte 2 évet lehúztam már egy szakon :) nem késő!
2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő! :) Én 20 vagyok, de két legjobb barátnőm is 23 évesen kezdte a főiskolai tanulmányait. Sosem késő rájönni, hogy egy érettségivel ma már sajna nem megy semmire az ember! Lehet kicsit nehéz lesz visszaszokni a tanulásra, de egyáltalán nem késő. 27 éves szaktársam is van, aki most kezdte!
2010. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! és szerintetek a PTE vagy az SZTE a jobb?
2010. szept. 25. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ milyen szak... Azt mondják általában, hogy érdemes olyan egyetemen tanulni az adott szokot, ahol az nem egy átvett, pár éve oktatott dolog, hanem évtizedek óta tanítják, esetleg az egyetem megalakulása óta ugyanaz a jellege...
2010. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd már ezt a baromságot! gondolom te még nem járkáltál sose egy egyetemen. tele van ilyen korúakkal. én például kapásból 24 vagyok. és elsős. szóval hajrá!!!
2010. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de a régészettel sajnos nem sokra fogsz menni, ja csak nincs nagy szerencséd. Én anno törit tanultam ez eltén, és én is abba hagytam és másba kezdtem, mivel nem éri meg ennyit tanulni a leendő éhbérért. Másrészt nálunk a régészek jöttek át törire, hogy "piacképesebb" papírjuk legyen :S
2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próba szerencse :)
2010. szept. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!