Melyik szakmát válasszam?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok ,jelenleg van 3 szakmám,de mind közép szintű.Nem tudom milyen szakmát érdemes választani a mai világban,érdemes e egyetemre menni....

Egyetemen :Gépészmérnök , programinformatikus,

Emelt okj:web programozó

Vagy menjek el rendőrnek Mikolcra.... :D

Angol középfokú nyelvvizsgát most csinálom...


2011. nov. 27. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol ha már meglévő szakmáid valamelyikével, Minek tanulnál ha már van szakmád? Illetve miért tanulnál mást ha esetleg amid van azt fejleszthetnéd tovább munka mellett?
2011. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretem csinálni ami van....

Szerkezetlakatos,kazánkezelő és vagy egy ECDL papírom ha az szakmának mondható.....

2011. nov. 27. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

És milyen érettségi eredményeid vannak? Mikor érettségiztél?


Azt is írd le még, hogy mi érdekel leginkább, úgyértem milyen tantárgy, matek? informatika? biológia? kémia? vagy inkább a humán dolgok mint a magyar és a töri?


Megéri egyetemre menni, de csak ha reál dolgokat szereted, és érdekel is amit tanulsz, különben nem fog menni. Gépészmérnök pl. nagyon keresett, ha jól tudom a programinformatikus is, ráadásul külföldön is el lehet velük helyezkedni, rengeteg pénzt lehet velük keresni, de azért szenvedni kell ám nagyon-nagyon sokat

2011. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érettségi eredményeim... nem fényesek

Matek 3

Info 4

Töri 2

magy 2

ang 3

2011. nov. 27. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és amiket leírtam azok érdekelnek.
2011. nov. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!