Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanulhatom ezt és mit...

Hol tanulhatom ezt és mit kezdhetek ezzel a másik szakkal?

Figyelt kérdés
A lakberendezés érdekel, meg ezek az egyéb vizuális dolgok. Nem tudom viszont, h milyen szakot kell tanulnom egyetemen, ahonnan később szakirányként ezt választhatom. A másik az andragógia. Mi ez pontosan? Milyen munkákat jelent ez? És mit ér egy ilyen diploma? Előre is köszi a segítséget. :)
2011. okt. 6. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen egyetemről/fősuliről egyáltalán nem hallottam még, ahol lakberendezést lehetne tanulni, csak OKJ-s képzésről tudok, de abból akad több is, mert én abból láttam 1-vagy 2 éveset, tehát biztos van különbség tanfolyam és tanfolyam között.
2011. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az andragógia számomra a megfoghatatlan képzések közé tartozik. Félő, hogy legnagyobb esélyed valamilyen közmunkára lesz az egyetem után.
2011. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A felvi.hu-n van ilyesféle szaktájékoztató, de annak nem szabad hinni, ugyanis túl optimista a leírás. A valóság az, hogy andragógián végzett szakemberekre nincs vagy csak rendkívül csekély igény van. Lehet, hogy értékes, és érdekes tudást ad, viszont a munkaerőpiacon erre nincs szükség ma, itt.

Én bölcsész (nem nyelv) szakokat akkor ajánlanék, ha már van egy diplomád, amivel a kenyeredet keresed. Andragógiára építeni a jövőd szerintem merész elképzelés.


Lehet, hogy sokan azt mondják, tanuld azt, ami érdekel, csak a diplomaosztó után kerülsz majd bajba, hogy akkor merre tovább.


A lakberendezős cucc OKJ-s, ahogyan előttem is írták.

2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!