Mihez kezdhetek ezzel a végzettséggel?

Figyelt kérdés

Jövőre középiskolás leszek,és a gépészet és elektronika között gondolkodom,a kérdésem az lenne,ha villamosmérnök lennék esetleg(mindenképp mérnök szeretnék egyszer lenni),akkor dolgozhatok-e pl. autógyárban stb.,mert az autók érdekelnek.Olyat is hallottam hogy villamosmérnök űrkutatásban is részt vehet.

Ugyan ez a kérdésem gépészmérnök esetében.


Köszönöm 13/f


2010. dec. 30. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az autógyártásban gépészmérnökök dolgoznak ,de kell informatikai tudás is.
2010. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Autóelektronikához villamosmérnök kell.
2010. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A villamosmérnök egy nagyon jó szakma ilyenre. Azonban érdemes megalapozni előtte villanyszerelői vagy egyéb szakmai végzettséggel szerintem, legalábbis az ismerősöm, aki mindkettőt elvégezte inkább csak a szakmájában dolgozik (vicc, de jobban fizet). Különben meg 13 éves vagy, nyugalom, felesleges még ezen komolyan gondolkodnod.
2010. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis, gondolkodjon rajta! Azért nem olyan egyszerű elvégezni azt a villamosmérnöki szakot, az a rengeteg fizika, meg matek. Nem árt idejében elkezdeni tanulni..
2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!