Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyakból kell...

Milyen tantárgyakból kell érettségiznem?

Figyelt kérdés
A szegedi egyetemen, az állam és jogtudományi karon.
2011. szept. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyenből. A középiskolában kell érettségizni, mielőtt egyetemre mennél.
2011. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jogra a történelmet és a magyart kérik, tehát lényegében másra nagyon nem kell rákoncentrálnod, mind1, hogy mi az 5. tárgyad
2011. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak az a gáz, hogy közgazdasági középsuliba járok :s

ezért félek annyira az érettségitől.., történelmet csak 1. osztályban tanultam :s

2011. szept. 24. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válsazoló vagyok.

Hát az baj , de szerencsédre a történelmet otthon egyedül is megtanulhatod (én is ezt csináltam), csak szerezd be a Száray könyveket.

De akkor alapból ti hogy fogtok érettségizni, ha csak 1 év töritek volt? Ez egyáltalán hogy lehet? Még egy közgáz suliban is 4 évig kellett volna tartania...

2011. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos Szerbiában más törvények vannak az oktatásban :s

Egy közgazdasági középiskolában 5 tantárgyból érettségizünk. Számvitelből (könyvelés), ügyviteli gazdaságtanból vagy marketingből, magyarból, és gazdaságtan alapjaiból vagy pénzügyből. :s

Az itthoni egyetemeken nem igazán szeretnék továbbtanulni, mert ha azt befejezem.., nem sokra megyek vele. Munkalehetőség pedig egyáltalán nincs.

2011. szept. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!