Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindenből újra kell érettségiz...

Mindenből újra kell érettségiznem?

Figyelt kérdés
Egyetemista angol szakos vagyok, most leszek harmadikos. (Érettségimkor ötödik választható tárgyként a németet választottam.) 2012-től viszont egészségügyi karra szeretnék járni, melyhez kötelező a kémia v. biosz v. fizika v. info érettségi. Mivel én nem érettségiztem egyikből sem, így le kell tennem valamelyikből az érettségit. De ilyen esetben minden egyes tárgyból újra kell érettségiznem, vagy elég csak a kötelező ötböl az egyikből?
2011. szept. 2. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kell újraérettségizned, de lehet, ha esetleg nem duplázással több pontod lenne. Persze ez is fizetős, és nem olcsó.
2011. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!