2005-ben nem mentem el a matematika pótérettségimre. Ha most akarom bepótolni, akkor mindenből újra kell érettségiznem vagy csak matekból?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

így érettségit sem kaptál?

mert ha nem, akkor azt hiszem hogy a kötelező tárgyakból újra kell.

ha kaptálés a matekhoz be van írva hogy elégtelen, de mint érettségi bizonyítványod van, akkor cska matekból

2009. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Matekból megbuktattak 12 év végén.A többi tárgyból érettségiztem, ezután elmentem pótvizsgára matekból és sikerült.Csak egy papírt kaptam a többi tárgy érettségi eredményéről, mindenem 3-as lett.:-(
2009. aug. 7. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
vagyis a többiről van bizonyítványod. szerintem csak matekból kell érettségizned, de ugye 100%os biztosan csak valami illetékes tud infót adni
2009. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a többiről van papírod, így értelemszerűen csak matekból kell menned. Gondolj bele , ha valaki megbukik valamiből, akkor sem kell mindenből pótvizsgáznia.
2009. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát csak attól félek, hogy a megbukás és a "nem megjelenés" közt van különbség...Az a baj sehol nem tudok a neten utánanézni...
2009. aug. 8. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem az tök mindegy. bemész hogy csókolom matematikából szeretnék leérettségizni.

-van matematikából érettségije?

nincs

-oké, ennyit kell fizetni, milyen szinten akar?

közép vagy emelt, ezt eldöntöd

-rendben ekkor meg ekkor lesz, itt meg itt. ennyit kell fizetnie érte.


és el is van intézve

2009. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, remélem hogy csak ennyi lesz,nemsokára kiderül...
2009. aug. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!