Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti ELTE egyetem nehéz?

A Budapesti ELTE egyetem nehéz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik szak?


Egyébként nem könnyű, de mi az? Az viszont biztos, hogy idióta egy bagázs, a TO-val az élen.

2011. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

melyik része, milyen szak, és főleg mihez viszonyítva?

Az ELTEn belül van rengeteg kar (természettudományi, informatikai, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, gyógypedagógiai, jogi, és talán még több is), azon belül rengeteg szak. Általában az adott területeken belül az élmezőnyben van, ami azért sokat nem mond, egy-két szakból pedig nemzetközileg is jegyzett.

2011. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
médiára megyek.
2011. júl. 1. 15:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Azt fél aggyal is elvégzed, de legalább jó kaotikus képzésben. Ez a szak nagyon nem erőssége az ELTE-nek.
2011. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mért? túl könnyű? vagy mi? mert én újságíró szeretnék lenni..vagy valahogy a médiában elhelyezkedni a stábban vagy ilyenek..
2011. júl. 1. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
jah meg Mo. 99%-a is ilyen nyomorék büfészakra megy -.-"
2011. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na megint kezdődik ez a "büfészak"...istenem..

sztem oda menj,és azt csináld,amit akarsz,ne hallgass másokra :)

2011. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy túl könnyű, hanem olyan szerencsétlenül állították össze a tantervet, hogy az valami szörnyű. Nem a szak ellen vagyok, nem is az ELTE ellen, de ez a szak az ELTE-n gyenge, és ez tény. Persze még mindig jobb, mint egy vidéki főiskolán.
2011. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19:34 Aki nincs tisztában ezekkel, inkább ne válaszoljon
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez tényleg büfészak. Gyenge, és protekció nélkül semmire nem mész vele. Mért nem kezdesz inkább valami értelmeset magaddal?
2011. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!