Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok ilyen iskolát?...

Hol találok ilyen iskolát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fiatal anyák véleményét várom.Én 17 voltam amikor szültem.Igaz akkor már másfél éve nem laktam otthon és dolgozni is dolgoztam.Na mindegy,most 25 vok,és rájöttem,hogy szeretnék tanulni.Eddig is megvoltam nélküle évek óta van munkám protekcióval ugyan mert érettségi kellett volna hozzá de megoldottuk.Van olyan felnőtt iskola amit munka mellett lehet csinálni?Régen voltak 2 éves "gyorstalpalók".A munkám mellett még ennek van a legnagyobb esélye,hogy normálisan el is tudom végezni.Tudja vki,hogy merre keressem?És van-e pl. közgazdasági szki. felnőtteknek?
2011. jún. 24. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
még ma is vannak ún. gyorstalpalók (ez tetszik:D) :)
2011. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be, hogy esti iskola, kiadott egy csomót, csak nem tudom, hol laksz, ezért nem linkelek :)
2011. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Közgazdasági Szakközépbe járok (nappali tagozaton). Nálunk van esti tagozat, de az csak érettségi, tehát a közgáz tárgyakat estin nem tanulod, simán csak érettségizhetsz. Az is úgy működik, hogy ha a 9.-10. osztályod megvan, akkor 2 éves, ha nincs meg, akkor 4. Ugyanúgy mintha nappalin lennél, persze nem kell minden nap bejárni, csak heti kétszer 4 órát (16-20ig azthiszem). Ilyen esti érettségi tagozatot nagyon sok iskola indít, biztos találsz, viszont konkrétan a közgáz szakirányt érettségi nélkül nem hiszem, hogy van lehetőséged választani. Ezen kívül vannak még ilyen szakiskolák, szakmunkásképzők, ahova egyébként sem kell érettségi, még a nappalisoknak sem, ott szerezhetsz egy szakmát 1-2 év alatt de úgy tudom hogy ezek felnőttképzésben már fizetősek. Iskolai rendszerben meg már nem tanulhatsz és így elég drága. Remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!