Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tehetem le a kéményseprői...

Hol tehetem le a kéményseprői képzést? Sehol nem találok képzést vagy iskolát ami ezzel foglalkozna.

Figyelt kérdés
Elsősorban hol és mennyibe kerül.
2011. máj. 30. 20:37
 1/3 anonim válasza:
57%
Beírtam a Googleba kéményseprő képzés és kiadja az OKJ s okleveles képzést adó iskolát!
2011. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
--------Hmmm... Nézem is. Ja megvan itt az áll hogy......Na most hogy elolvastam a szakma leírását katt a mutasd hol indulnak képzések.Jaj ne nincs találat. Na de egy másik azt írja hogy lehet érdeklődni. Akkor felhívom kicsöng ......... Jaj nemár nem indul képzés.------Ember ha tudod mit kérdezek akkor miért nem válaszolsz normálisan vagy hagyod?
2011. máj. 31. 02:22
 3/3 anonim válasza:
Bocs csak segíteni akartam,azt írták 10. évfolyam után lehet jelentkezni!Ha ez nem vált be telefonkönyvből a kéményseprő vállalatot hivd fel lehet hogy van saját belső képzésük.Nálunk is volt! Hivatalos nevének nézz utána:Pl.Főkétüsz Fővárosi Kéményseprő és tűzeléstechnikai vállalat.
2011. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!