Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek egy normál gimibe...

Szerintetek egy normál gimibe menjek vagy inkább tanuljak közgázt?

Figyelt kérdés
Szeretem a matekot és a nyelveket-főleg angol, és érdekel a közgazdaságtan és az ilyeneket, de közben megváltozhat a véleményem, érdeklődésem. Szerintetek megéri szakközépbe menni vagy inkább a gimit válasszam? Később viszont jól jöhet a közgáz.
2011. márc. 16. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

mehetsz egyetemre - be is kerülsz, ha olyanok az eredményeid


Igen, ez lemaradt. Erről beszéltem, hogy ha olyanok az eredményeid. Egy jó gimnázumban ez nem kérdés, nálunk 98%-os továbbtanulási arány volt, amikor végeztem, és senki nem a mucsaröcsögei főiskolára ment.

2011. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Gimnáziumot ajánlom.

Manapság nem igazán van olyan, hogy érettségi mellé szakmát is adnak, ezt hogy gondoltátok. Érettségi után elmehetsz szakmát tanulni, egyébként meg sehova nem fognak felvenni, pusztán azért mert közgazdasági suliba érettségiztél, mert ugyanazt az érettségit írtad, mint a gimisek, legfeljebb az utolsó tantárgy változik.

2011. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Én is középiskolába járok, kéttannyelvű kereskedelmi szakra, és nem bántam meg :) 96%-ban mindenkit felvettek egyetemre, főiskolára

vannak akik külföldi egyetemen tanultak tovább, az egyik ismerősöm közgázról felvették az orvosi egyetemre, szóval ne mondja senki, hogy a gimivel többre megyek :D


és hozzátenném, hogy 2 nyelvet tanulunk, angolt és németet

angolt heti 18 órában, németet meg 5 órában

2011. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

bocsi, de ezt még muszáj leírnom :P


ha én mégis gimit választottam volna, akkor is emelt szintű nyelvet, a sima giminél többet ér szerintem


de ezt neked kell eldöntened, ki tudja mi lesz 10 év múlva :D

2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23:10-nek: az egyetemhez fel kell nőni.

Mindegy, hol végzel, ha nem teljesíted, amit kell, véged van.

A statisztikákat meg hagyjuk.

2011. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!