Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz érettségire mennyit...

Földrajz érettségire mennyit tanultatok? Nehéz volt szerintetek? Hanyas lett?

Figyelt kérdés
Mi könnyítette a tanulást?
2011. márc. 2. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
emelt 96 %-os lett. tavaly végeztem az elte földrajz szakán és nincs munkám -.-''''' ki ment az ablakon 2 milka -.-
2011. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előzőhöz szól a kérdés: tanárként végeztél a földrajz szakon?
2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban csináltam, középfokon 86% lett csak :(

Szomorú voltam, mert végig 5-ös voltam belőle (11. és 12.-ben tanultam) és nagyon szerettem. Mozaik könyvekből tanultunk, jártam pár alkalommal faktra (nem tartották rendszeresen) ott kaptunk pár gyakorlófeladatot és ennyi. Korábbi érettségiket is végigcsináltam előtte, nagyjából hasonló eredményekkel.

Az érettségin a vaktérképet baltáztam el meg a második feladatlapban is volt 1-2 kérdés, ami nem rémlett pontosan. Szóbelivel feljavítottam, de nem lett meg belőle az 5-ös. :(

Turizmus szakra mentem tovább, néhány tárgynál hasznos volt az a tudás, amit korábban megszeretem földrajzból, másra nem tudom használni :D De azóta már tudom a hibáimat és most 100%-ra írnám meg :D

2011. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tavaly májusban érettségiztem előrehozottan, 5-ös lett, de csak 82%-kal. a vaktérképeket rontottam el, igazából nagyon. amúgy 90 felett is lehetett volna. szóval én azt ajánlanám leginkább, mert ahhoz megvan adva a követelmény, szóval meglepetés nem érhet. amúgy én fakton tanultam, de nem vettem túl komolyan az egészet. a szóbelim viszont 98% lett, 1 pontot vontak le.
2011. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!