Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valójában ennyire kell parázni...

Valójában ennyire kell parázni az orvositól?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, nem mókázás ott az élet, gondolom, hogy milyen sokat kell tanulni... De az valóban igaz, hogy létezik olyan, hogy a tanár egyik nap azt mondja, pl. a 30-dik oldaltól tanuld meg a 600-dikik és holnap vizsga? Ilyennel rémisztgtnek...Valójában számomra nem kihívás a tanulás, ugyanis "szeretek" tanulni, csak jó tudni, mivel állok szembe, ha erre a pályára akarok menni.
2011. márc. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
olyan lehet, hogy annyi időd marad, hogy egyik napról a másikra kell megtanulni ennyit, de a követelményeket, számonkérések időpontjait előre bejelentik.
2011. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze, jobb félni, mint megijedni, de azért elég sok ember megcsinálta már.

Olyan nincs, hogy következő nap vizsga vagy számonkérés, és nem szól előre....Ilyen egyik egyetemen sincsen.

Alapból vizsgaidőszakban vannak a vizsgák. A számonkéréseket is előre elmondják, hogy mikor lesz, nem meglepi.

A te dolgod, hogy úgy oszd be az időd, hogy rendesen fel tudj készülni.

Mikor bekerültem, én is azt hittem, hogy majd vért fogok pisilni, és összeteszem a kezem a kettesért. Aztán mikor megkaptam az első ötösömet, rájöttem, hogy csak tanulni kell, és menni fog.

2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.:D
2011. márc. 1. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Orvosis vagyok.

Jajj, ezeknek a butasagoknak nem kell hinni. Az orvosi egyetem EMBEREKNEK van! Te ember vagy? Akkor el tudod vegezni. Szabad idom meg annyi van amennyit akarok. Ha elotte leulok es tanulok akkor mehetek bulizni mindennap ha ugy tetszik es kesz. Szivatasok vannak a tanarok reszerol, de nem embertelen. Nyugodtan valaszd ezt a palyat. Nagyon jokat szorakozunk, jo bulik vannak, kiraly az egyetemista elet! :) Es mind "nem mokazo" orvosisok vagyunk :D Persze vannak akik beparaznak ott es nem mennek sehova, konyvet bujjak egesz nap.. Azok olyanok is.. Majd oreg korukban elgondolkoznak megerte a fiatalsagomat elb***ni.. Mar bocsanat a kifejezesert

2012. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos válasz volt.:D:D Jó egy leendő orvos kezéből ezeket a szavakat olvasni.:P

Idén az utolsó év...érettségi májusban.:(:S Nagyon félek...Remélem felvesznek.:) Te hova jársz?

2012. szept. 1. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
En szemely szerint a Marosvasarhelyi orvosi egyetemre. Lehet ugy gondoljak nyugatabra, hogy nem eleg modern az oktatas itt, de szerintem ami a szakmahoz kell siman megtanitjak, ugyanakkor ket nyelven vegezzuk. Bejutsz persze csak akarni kell.. ha eleg az akarat jon magatol a tobbi.
2012. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem szólt-e a kérdés, vagy az utolsónak.

Én SZOTÉ-s vagyok.

2012. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!