Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok még készülni normáli...

Fel tudok még készülni normálisan biosz emelt kémia közép érettségire?

Figyelt kérdés
teljesen be vagyok pánikolva..most kiírtam magamnak egy ütemtervet,de annyi minden van..szerintetek még időben vagyok?
2011. febr. 5. 10:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

az nagyon szép eredmény!:) akkor simán felvettek gondolom:) bárcsak nekem is ilyen jó lenne..:) de azt mondják,hogy egyre csak nehezedik az érettségi..:S

uhh..én kb most álltam neki kb egy hete effektíve tanulni..megnéztem egy pár érettségit az előző évekből és az volt a benyomásom,hogy ha az ember tanul,akkor nem nehezek és ki lehet hozni egy 90%ot..de amikor hallom,hogy mások a környezetemben az emeltjeikkel mind 75-80% kalkulálnak akkor az egy kicsit elbizonytalanít a valós nehézségét illetően..:|:)

2011. febr. 5. 13:22
 22/30 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam, biosz emelt meg fizika közép. Biosz 82% lett (szerintem nehéz volt), fizika 83% (sose voltam belőle zseni:D). Igazából egész évben tanultam mindkettőre, jártam magántanárhoz belőlük, igazán akkor kezdtem el rájuk készülni, miután a magyar-matek-töri írásbeli lement, mindkettőre még volt külön majdnem 1-1hét, és akkor intenzíven átrágtam magam rajtuk újra.
2011. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
utolsó;az is szép!:) és a többi érettségid milyen lett?:)
2011. febr. 5. 14:16
 24/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Amúgy a biosz emelt szerintem megírható, csak nem elég hozzá megtanulni a dolgokat, hanem gondolkodni is kell. De azért úgy vettem észre, hogy a 80%-os sem rossz eredmény emelten:)
2011. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
14:08as vagyok, a többit pontosan már nem tudom, de az érettségi átlagom összesen olyan 90-91% százalék körül volt. Lényeg, hogy elég volt a SOTÉ-re:DXD
2011. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Amúgy köszi:) kicsit lehetett volna jobb is, de a célnak megfelelt:)
2011. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
másvalaki még?:) orvosira hány ponttal mentetek?:)
2011. febr. 5. 20:55
 28/30 anonim ***** válasza:
A tavalyi pontszámokat vissza tudod nézni a felvi.hu-n.
2011. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
tudom,nem úgy értettem:) visszanéztem:kb minden évben 430-440 között mozog..:) csak úgy értettem,ti mennyit értetek el:)
2011. febr. 6. 09:39
 30/30 anonim ***** válasza:

szia kérdező!

Sors társak vagyunk és mitnha én írtam volna ezt annyira félek :S lehet megfogom bánni.

A szerves kémiának még csak most fogok nekiállni, a számolási feladatokat két napja gyakorlom szóval elég húzós. Nameg biosz uhh az ökológiát csak most kezdtük el órán hogy fogunk a végére érnii.....

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!