Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok még készülni normáli...

Fel tudok még készülni normálisan biosz emelt kémia közép érettségire?

Figyelt kérdés
teljesen be vagyok pánikolva..most kiírtam magamnak egy ütemtervet,de annyi minden van..szerintetek még időben vagyok?
2011. febr. 5. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
biosz és kémia faktos vagy ?
2011. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
igen:)
2011. febr. 5. 10:35
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez attól függ, hogy mennyit tudsz, mennyire vagy okos, mennyi a tanulási rutinod, mennyire veszed komolyan a tanulást, milyen segítséged van, mennyi időt szánsz rá naponta. Meg még néhány más dologtól. Tehát vagy igen, vagy nem, de ennyi információból természetesen nem lehet megmondani.
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

hát igazad van..;tényleg nem sok információt írtam..

de végül is csak általánosságban érdekelne ez az esélylatolgatás vagy pl. ha írnátok,h ti hol álltok a felkészüléssel stb..:)

2011. febr. 5. 10:39
 5/30 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 héttel az érettségi előtt kezdtem meg a felkészülést (szintén kémia). 98%-os lett. Szerintem nagyon jól állsz, csak légy szorgalmas!
2011. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kapcsold ki a gépedet, és ess neki a biológiakönyvnek. Ez az egyetlen hasznos dolog most, előtted a hétvége. Ha megkérdezed, mások hol tartanak, attól nem fogsz tudni semmit.
2011. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
orvos szeretnél lenni ?
2011. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
és 98%os kémiás?te hányas voltál fakotn?mennyit tanultál évközben?:)
2011. febr. 5. 11:07
 9/30 A kérdező kommentje:
igen,oevosira szeretnék emnni ha összejön..:)
2011. febr. 5. 11:09
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy most mennyit tudsz, illetve a többi érettségi tantárgyra még mennyi időt szánsz. Nyilván, ha csak bioszra és kémiára kéne készülnöd biztos sikerülne egy általad jónak tartott érettségit csinálni, de mellette még van matek, töri... Ami nálam bevált, hogy előre megcsináltam néhány feladatsort, abból kiderült, hogy milyen szinten állok most és kb meg tudod saccolni, hogy mennyit tudsz javítani rajta 3 hónap alatt. Lényeg ,hogy mindennap foglalkozz velük elég sokat
2011. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!