Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok még készülni normáli...

Fel tudok még készülni normálisan biosz emelt kémia közép érettségire?

Figyelt kérdés
teljesen be vagyok pánikolva..most kiírtam magamnak egy ütemtervet,de annyi minden van..szerintetek még időben vagyok?
2011. febr. 5. 10:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát most ősszel csináltam előrehozottan, szóval faktra kb. 1 hónapot jártam (tizenegyedikes vagyok). :) Nem sokat tanultam év közben (de még csak nyáron sem), csak hetediktől kezdve jártam versenyekre, és így aminek kellett, az megmaradt a buksimban, szóval nem sokat kellett rátanulnom.


/98%-os voltam./


U.i.: ezért mondtam, hogy nyilván aki úgy dönt, kémiából érettségizik, az nem a nulláról kezdi a tanulást, a középszintű követelménye pedig nudli (háromnegyed óra alatt meg lehet csinálni, és van rá két órád).

2011. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
hát akkor te nagyon okos lehetsz,Kedves utolsó válaszoló..de én azt hiszem,nem vagyok kémiazseni..:)
2011. febr. 5. 11:44
 13/30 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, még bőven időben vagy:)

De ne nagyon tologasd a dolgot, hanem ess neki a tanulásnak.

Ha ez megnyugtat, orvosin rosszabb lesz:D

2011. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
köszi,utolsó..:) tudom,hogy ennél már csak "rosszabb" lesz egyetemen..te orvosis vagy?
2011. febr. 5. 12:41
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen:)
2011. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Bőven időben vagy, csak állj neki. Tartsd be az ütemterved, hogy ne ússz el semmivel. Orvosin negyed ennyi idő alatt kell négyszer ennyit megtanulni:D egy szintén orvosis
2011. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
köszi,aranyosak vagytok:) és azt megkérdezhetem,hogy ti mikor kezdtetek el tanulni?és hogy sikerült a biosz-kémia(százalék)?:):)
2011. febr. 5. 12:58
 18/30 anonim ***** válasza:

Én nem kémiáztam, hanem fizikáztam. Nem nagyon emlékszem, mikor kezdtem készülni. Úgy nagyon célirányosan csak pár héttel érettségi előtt. De jártam mindkettőből faktra:)

A biosz emelt 95% lett, a fizika közép 91%.

2011. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
azta:) nagyon ügyes vagy!pedig tavaly állítólag nagyon nehéz volt a biosz emelt!:O:)és faktokon hányas voltál?:)ill. még 1 kérdés:hány ponttal vettek fel?:)
2011. febr. 5. 13:09
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem tavaly érettségiztem, hanem 2009-ben. A tavalyi tényleg nehezebb volt. 461 pontom volt összesen.
2011. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!