Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel érdemes továbbtanulni?

Mivel érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Eddig a nemzetközi tanulmányok felé orientálódtam, de a lelkesedésem hamar lelankadt, amikor tanároktól és ott tanuló diákoktól is azt hallottam, hogy nem lehet vele elhelyezkedni. Így most teljes kétségbeesésemben teszem fel a kérdést, mit tanuljak a jövőben, amiből meg is tudok majd élni? Tudom, hogy minden túltelített. Amik érdekelnek, azok a nyelvek (ezek állnak az első helyen), valamint szeretem az irodalmat. Amiket örökre száműznék az életemből az a matek, fizika, kémia. :)

Olyan foglalkozást szeretnék a jövőben, ahol emberek közt lehetek és kommunikálhatok.

Tudom, nehéz vagy esetleg talán buta kérdést tettem fel, hiszen más nem tudja megmondani, hogy mi legyek, de nagyon szívesen olvasnám más emberek tapasztalatait különböző szakokról és foglalkozásokról.

Köszönöm előre is!

Most vagyok 17 éves :)


2011. jan. 24. 21:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az nem számít, a 21. században élünk, esélyegyenlőség van. :)
2011. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En a helyedbe nemzetkozi tanulmanyokra jelentkeznek a Corvinusra, letennek ket-harom nyelvbol felsofokut (ha lehet egyet mar az erettsegi elott), erasmussal felevet kint toltenek valamelyik jobb europai egyetemnel, majd Msc, MA-re oda jelentkeznek.
2011. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!