Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy van esélyem továbbtanulni?

Hogy van esélyem továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem estin. Biológiából emelt szinten. Hogyan tudnék továbbtanulni. Biológus szeretnék lenni. De mivel estire kerültem hogy ne kelljen évet ismételnem és 1 év alatt megcsinálhassak 2 évet (11. évet nem tudtam befejezni:S) de most hogy itt az érettségi megpróbálnék továbbtanulni... Milyen lehetőségeim vannak? mert kicsit esélytelennek érzem magam...
2011. jan. 19. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem így éjjel fél 1kor elég zavaros. De a léyneg: tökmindegy, hol éshogyna érettségizel le, pont senkit nem érdekel, hogy estin csináltad, csak jóra írd meg az érettségiket, vigyél pluszpontot meg az évvégi bizijeidben a felvételi tárgyakból jó jegyed legyen (4, de inkább 5) és annyi. Felvi.hu-n van pontszámító kalkulátor, tudsz magadnak kb-ra pontszámot saccolni, a régebbi ponthatárokat neten szintén megtalálod.
2011. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biológián elég alacsony a ponthatár, szóval elég jók az esélyeid, hajrá!

(De biztos, hogy emelt bioszt akarsz írni? Csak akkor írj emeltet, ha az összes többi érettségid is jól sikerül+jók az év végi jegyeid.)

2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!