Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vidéki gimiből van esélyem...

Vidéki gimiből van esélyem továbbtanulni, egyetemre menni?

Figyelt kérdés
kítűnő vagyok, 11.-es, és 20ezer fős kisvárosban tanulok. sajnos észrevettem, hogy kicsit gyengébebn kérnek számon mint pl. egyik barátnőm gimijében
2010. febr. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nincs, csak pestiből...

Hogy a sünbe ne volna esélyed?

2010. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán, amúgy vannak vidéken is egyetemek :)
2010. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Nem csak városi gimikből lehet egyetemre kerülni.
2010. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hova jársz gimibe, az érettségi mindenhol egyforma (nagyjából)...
2010. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hova jársz gimibe.

Ha egy szar helyre, ahol alig tanítanak, akkor nem sok esélyed lesz hogy felvegyenek. (vagy egyedül erőlködhetsz, de az nem könnyű)

Ráadásul ha idióta tanáriad vannak, akik nem is értenek hozzá, akkor szarul fogják javítani.

Egy nevesebb gimibe -ahol lehet meg fogsz halni, de kipréselnek belőled mindent-, viszont a jobbak tanítanak. Nah meg eléggé viszik fel a százalékodat érettségin, csak azért mert neves gimi és kell a statisztika.

2010. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utolsó véleményét 100%-ban osztom. Én is egy ilyen "elit" gimibe járok, és már rúgtak ki tanárt amiatt mert túl szigorú volt érettségin...

Ettől függetlenül ne aggódj, simán bekerülhetsz, nem olyan nehéz azért 5-ös érettségiket összehozni.

2010. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!