Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A következő főiskolák közül...

A következő főiskolák közül melyik a "legkönnyebb"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyikre sem lehet azt mondani, hogy könnyű, de mégis, melyik az, amelyiket könnyebben el tudom végezni, ugyanis nem vagyok valami hűűűű, de jó tanuló (azért hűűű, de rossz sem vagyok, inkább olyan közepes, 4-es...)

Íme:

- BUDAPESTI GAZDASÁGI FŐISKOLA, KÜLKERESKEDELMI KAR (kereskedelem és marketing vagy kommunikáció és médiatudomány)

- ÓBUDAI EGYETEM, KELETI KÁROLY GAZDASÁGI KAR (gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing)

- IBS NEMZETKÖZI ÜZLETI FŐISKOLA (gazdálkodás és menedzsment magyar nyelven)

- BUDAPESTI KOMMUNIKÁCIÓ ÉS ÜZLETI FŐISKOLA, HELLER FARKAS TURISZTIKAI ÉS GAZDASÁGI KAR (gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing)

- BUDAPESTI CORVINUS EGYETEM, GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNYI KAR (gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing)


Ezek eddig budapesti főiskolák, egyetemek voltak (mintha nem tűnt volna fel:P), de van egy győri is:

- SZÉCHENYI ISTVÁN EGYETEM, KAUTZ GYULA GAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR (gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing)

Ezek közül leginkább az utolsó érdekelne:)Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 15. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Legviccesebben a SZIE hangzik, gondolom az a legkönnyebb, mert még behatárolni se tudom, hogy hol van...
2011. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

a külkerre járok, és nehéz, főleg a statisztika és a matek, a marketingesek nagyon szidják a bevert és a piackutatást

(egyébként nem értem, ha eleve könnyen elvégezhető iskolát keresel, mit keres itt a Corvinus :D oda eleve 450 pont körül lehet csak bekerülni)

2011. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyi?:D nah, 1 kilőve:D
2011. jan. 15. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Corvinusra bekerülni nehéz, utána csupa móka és kacagás :)
2011. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Bizony, nálunk is csak azért nincs a BME-n őszi szünet, mert félnek, hogy végeznénk alatta a corvinuson :)
2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Álláshírdetéskor és meghallgatáskor a Heller Farkas növendékek voltak a leggyengébbek. De lehet, hogy ez nem az iskola, hanem a hallgató teljesítménye volt.


Szerintem ne "könnyű", hanem elismert főiskolát/egyetemet válasszál! Már jelentkezéskor a tapasztalatok alapján a gyengébb iskolából pályázókat be sem hívják meghallgatásokra....

2011. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is válassz inkább nevesebbet, én a külkerre szavazok! :D
2011. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

olyan fősuli kéne, ahova tuti felvesznek:/

sztem ez az utolsó lesz...

2011. jan. 16. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek írom, hogy SZE, nem SZIE, mert az Gödöllőn van, és Szent István Egyetem. És szerintem az sem annyira könnyű.

Nekem legkönnyebbnek a Heller Farkas ugrik be. De még az IBS-ben sem vagyok olyan biztos, hogy ott nem csak a reklám-e a sok, és valójában nem is olyan erős suli...nem tudom. A Corvinus és BGF lehetnek a legnehezebbek.

2011. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek megint:

Ja, és az SZE Győrben van, a kérdés feltevő is írta, szóval nem kell magadtól behatárolni:-)

Nem oda járok, de szerintem nem kell a vidéki egyetemeket, főiskolákat rögtön lehurrogni...ez egy nagyon rossz szokás.

2011. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!