Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomás képzéseket a...

Milyen diplomás képzéseket a legkönnyebb elvégezni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

komédia szak, némelyik bölcsész szak, könyvtár-informatikus


de ezekre menni se érdemes

2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Bölcsész karon a legtöbb szakot, de kb wc papírnak jók az olyan diplomák.
2011. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
100%
Büfé, ruhatár, észak, erőszak, elméleti filozófus, alkalmazott szexológia. Ezeket olyan könnyű, hogy meg sem hirdetik külön, csak az arra érdemes kiválasztottak egyszer csak erről kapnak papírt. :)
2011. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az óvónőképző sem lehet olyan nehéz.

És a tanítóképző főiskola sem. (nem a tanárképző!)

Tehát akik 1-4.-ig tanítanak.

2011. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvégezni más dolog... na de a munka, és a felelősség.
2011. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már van egy rendes szakmám,amiben jól is teljesítek, de a szüleim mindig mondják,h jó lenne,ha szereznék már egy diplomát is.

Azért kérdezem,hogy mi az a szak/ok amiket könnyebben lehet elvégezni, mert belefáradtam azt hallgatni,h még diplomám sincs. Milyen egyetem ,fősuli van Bp.-en ami elég laza és olyan szak az adott intézményben ,amit el lehet végezni ?

2011. márc. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!