Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó matekkal hova lehet még...

Jó matekkal hova lehet még menni? Eddig BME-t terveztem, fizikával, de már nem érzem olyan jónak a fizikámat. Vagy bele lehet jönni?

Figyelt kérdés

A matekot elég jól tudom, a fizikát már nem annyira. Főleg az érdekelne, hogy mondjuk BME Gépészen mennyire kell a fizika. Mennyire nagy hátrány, hha fizikából inkább csak közepet teszek, és matekból emeltet?

Ha van vkinék még vmi ötlete, h matekkal hova lehetne még menni (kiv közgazdaság), azt is megköszönném. :)

Lány vagyok, hha ez számít :)


2011. jan. 11. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Fizika és matek emelt kell a gépésznek. Ha a fizika gond, akkor ne oda menj.

A közgazdaság jobb döntés lenne. Ha tipp kell, akkor ELTE TÁTK alkalmazott közgazdaságtan.

Ha ez nagyon kizárt (ahogy írtad), akkor környezettant vagy környezetgazdálkodást ajánlanám. Oda is kell fizika, de nem annyira vészes, mint a gépészen. Illetve máshogy kell.

2011. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül matek emelt és fizika közép lesz.

Mostanában egyre szimpibb a BME matek, de nem tudok róla még túl sok mindent (vagyis a diploma utáni dolgokról...). De a gépészmérnöki még mindig a listán van :)

2011. márc. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!